У Полтаві провели практичний дводенний тренінг для молоді

«Все, що Ви хотіли знати про ВІЛ».  де обговорили теми профілактики СНІДу, міфи про вірус імунодефіциту людини,  проблему насильства у сім’ях  та стосунках. 

Основні проблеми, які розкривали на тренінгу - запобігання насильству, де жертвою є жінка, а також профілактика поширенню ВІЛ-інфекції серед молоді. Говорили про методи профілактики смертельного захворювання, причини домашнього насильства, презентували міжнародну щорічну  компанію «16 днів проти насильства», яку зазвичай проводять у ста країнах світу з 25 листопада по 10 грудня.

Віра Шелест, молодша польова радниця з питань захисту Агенства ООН у справах біженців

- Якщо ми говоримо про загальну ситуацію ВІЛ в Україні, на жаль, Україна є все ще однією з тих країн в Європі, де найбільша кількість людей, що живуть з ВІЛ, і тому робота з молоддю, з населенням є досить важливою. 

Форми були різні - спічі, мозковий штурм, рольові міні-постановки, ігри. Організатори - представники агентства ООН у справах біженців, партнерська організація «КримСОС», Фундація АнтиСНІД-США в Україні. 

Ксенія Скринник, координатор з адвокації та маркетингу представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні

- В Україні представництво Фундації АнтиСНІД-США працює і в 16 регіонах України, і надає послуги ВІЛ-позитивним людям, займається профілактичною роботою. А також наша діяльність спрямована на те, щоб надавати молоді профілактичні послуги і інформувати щодо безпечної статевої поведінки.

Україна приєдналась до акції «16 днів проти насильства» у 2016 році. Так, щороку сотні громадських організацій по світу об’єднують зусилля, аби відверто говорити про протидію будь-якому виду насильства. 

Стрічка новин