У Миргородводоканалі проблеми в питанні сплати заборгованості

У Миргородводоканалі проблеми в питанні сплати заборгованості

Наразі заборгованість компанії становить 15 мільйонів гривень, але комісія обласної ради підтримала передачу відповідної компанії у власність Миргородської громади для подальшого вирішення проблеми.

Нещодавно заступник очільника Миргорода Сергій Швайка спілкувався з депутатами області, яких він попросив допомогти погасити борги ВПВО «Миргородводоканал». Виявилося, що підприємство заборгувало приблизно 15 млн гривень, і 4,5 млн з цієї суми становлять невиплачені заробітні плати робітникам.

Треба відмітити, що Миргородська міськрада готова профінансувати підприємство, але частково. Тому крайнє необхідна допомога Полтавської області, адже спеціалісти через заборгованість по заробітній платі звільняються. Окрім цього, може виникнути проблема з водопостачанням у Миргороді.

Нагадаємо, що при Полтавській обласній раді діє постійна комісія, яка займається питаннями житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та енергозбереження у регіоні. Саме за її рішенням може бути реалізована програма фінансової допомоги ВПВО «Миргородводоканал».

Стрічка новин