Duty free в аеропорту

 У Полтавському аеропорту тривають ремонтні роботи. Зокрема, облаштовують зону дьюті-фрі. Роблять це за кошти арендарів. В самому аеропорті й обласній раді до фінансуваня не мають ніякого відношення. Про це повідомив директор летовища Володимир Окара.

Володимир Окара, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава»

- Відбуваються роботи в аеропорту Полтава по монтажу з безмитної торгівлі. Планується закінчити його до кінця жовтня. І вже з нового сезону, коли в нас відновляться рейси, пасажири будуть користуватися магазином «Duty free» .

Усі ремонтні роботи спрямовані для комфортного перебування у період очікування рейсів. На питання чи доцільні вони в період так званого застою польотів з аеропорта, Володимир Окара дав стверджуючу відповідь.

Володимир Окара, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава»

- Доцільно. Тому що в той сезон, коли ми розпочали роботу, цього не було. Були нарікання пасажирів, що їм би було приємніше, якби такий магазин був у нас в аеропорту. Зараз він будується. Тим паче, за кошти орендаря. Магазин буде гарний, великий. Я знаю, що такі магазини будуються зараз у трьох аеропортах: це в Одесі, Полтаві і у Львові.

«Магазин» в аеропорту

Стрічка новин