Справа побиття Ярослава Журавля - завершилася

По 2 роки обмеження волі отримали Мустафа Алоєв та Антон Пазенко. Обох в залі засідань не було. Крім того, суддя Олександр Калько, частково задовольнив цивільний позов. Антон Пазенко має виплатити потерпілому Ярославу 40 тис. грн моральної шкоди. А ще - матеріальну, та оплатити витрати на професійну правову допомогу. 

Мустафа Алоєв і Антон Пазенко мають 30 днів на оскарження вироку в апеляційній інстанції. Адвокат обвинувачуваних з рішенням суду не погоджується. І додає, буде апеляція. Вирок оскаржуватимуть. 

Ярослав Журавель, потерпілий 

- Шкода, що покарані виконавці. Організатори і покривателі цього - Чередніченко і Кива ніяким чином не понесли відповідальність. Це недосконалість нашої системи. В партійному офісі, охоронці, які були фактично пов'язані. Вони разом ходили по акціях та мітингах. Фактично охоронці. 1,5 року тягнулося. Чередніченко просто разів 5 не з'являвся. 

Володимир Гура, адвокат обвинувачуваних

- Несправедливий вирок. Як може буде промова прокурора і вирок як під капірку? Таке буває? Апеляція буде обов'язково. Ми будемо наполягати на виправдувальний вирок. 

Стрічка новин