«Поет і місто - кільцевий маршрут»

Поетичний вечір у незвичному форматі провели у дворику Краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.  Запросили музикантів, літераторів та акторів аматорського театру «Малафея». 

Поезії полтавських літераторів під супровід скрипок та віолончелі, театральні етюди у світлі мерехтливих ліхтариків. Задум організаторів - занурити слухачів у затишну й дещо таємничу атмосферу, поєднати різні види мистецтва у єдине дійство.  

Наталія Трикаш, голова Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України

- Такий симбіоз творчих людей і породив ідею провести літературні читання в незвичайному місті – дворику Краєзнавчого музею. 

Одна з учасниць заходу - лубенська поетеса Ганна Кревська. Вона читає тематичний твір - вірш, написаний до одного з полотен Василя Кричевського «Молода». 

Ганна Кревська, поетеса (м. Лубни)

Тебе за нього справді віддали,

Тебе вели його воли зі стайні;

Цілунок вишні місячно-востаннє,

Самій уже не вийти з-під імли. 

Подібну концепцію проведення заходів вже втілювали, проте у скромнішому масштабі. На минулому вечорі вірші поетів декламували актори театру «Малафея», інколи - у несподіваній формі для авторів, говорить літераторка Галина Пустовгар. Так, минулого разу її здивувала інтерпретація власного віршу «Ну привіт, незабутнє місто». 

Галина Пустовгар, поетеса

- Замислювалось, що людина приїздить в місто, яке вона любить, бо концепція заходу «Поет і місто». Вона нікуди не поспішає, вона може віддати якийсь час цьому місту, його спокійно роздивитися. 

Подібні вечори сучасної літератури планують продовжувати проводити, говорять організатори, адже чимала кількість слухачів підтверджує - у Полтаві поціновувачі поезії є. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію