Міст у Крутій Балці обіцяють відремонтувати

Міст у Крутій Балці обіцяють відремонтувати

На території Крутої Балки в аварійному стані перебуває міст. На ньому утворилось кілька глибоких ям. Споруда є частиною дороги С-171617 Мала Перещепина — Крута Балка. Через незадовільний стан автошляху перевізники відмовляються здійснювати автобусні рейси в цьому напрямку.

Староста Крутої Балки Валентина Прудко повідомила про небезпечну ділянку дороги в Агентство місцевих доріг Полтавської області. Представники Агентства пообіцяли відремонтувати міст найближчим часом, пише Ехо.

21 серпня у Крутій Балці відбулася сходка місцевих жителів. На неї прибули начальник Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, інженер Агентства місцевих доріг і керівник технагляду В’ячеслав Закаблук, заступник голови Новосанжарської РДА Рита Верба.

Представник Агентства пообіцяв, що за два тижні розпочнеться ремонт одного з двох мостів, які знаходяться в населеному пункті.

"Із бюджету громади передбачено 200 000 гривень на дорогу від Крутої Балки до Вільного Степу, — говорить Валентина Прудко. — У вівторок 3 вересня місцевий депутат телефонував до Закаблука. Той сказав, що до кінця тижня приїде підрядник, який огляне міст і розпочне роботи".

Також староста Крутої Балки розповіла, що в селі проведено ямковий ремонт вулиць Партизанська і Набережна. На обидві виділено майже по 200 000 гривень. Роботи виконали працівники полтавського підприємства «Дорпродтрейд».

Стрічка новин