Регіональні центри надання повного комплексу послуг для ветеранів з’являться в Україні

Фото: Рубрика
Фото: Рубрика

В Україні з’являться регіональні центри надання повного комплексу послуг для ветеранів.

Пише Рубрика

Про це повідомила Оксана Коляда – новий міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. Таку мету вона назвала серед своїх головних пріоритетів на посаді міністра.

«За всю каденцію міністра збираюся зробити так, щоб в автоматичному режимі, без ручного втручання працювали коректно всі сервіси для нашої цільової аудиторії: ветеранів, їхніх сімей, сімей загиблих, внутрішньо переміщених осіб», – розповіла міністр.

Оксана Коляда виділила три цілі на найближчу перспективу:

1. Створити єдиний реєстр ветеранів, на підставі якого працює електронна сервісна платформа Е-ветеран. Ветерану не потрібно буде вистоювати в чергах і збирати необов’язкові довідки для вирішення своїх потреб. Він дистанційно, через свій кабінет, отримає всі необхідні сервіси.

2. Створити нову методологію визначення функціональності ветеранів. Ступінь медичних потреб ветеранів буде визначатися відповідно до їхнього функціоналу і забезпечуватися в автоматичному режимі в усіх медичних закладах, у тому числі і військових госпіталях.

3. Створити регіональні хаби надання повного комплексу послуг для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, поєднання державних і волонтерських програм. Перспектива – хаби як тероргани нашого міністерства.

Стрічка новин