Богдан Головаш з Кременчука – серед тих, кого звільнили з російського полону

Кременчуцький моряк Богдан Головаш 7 вересня, повернувся з російського полону в Україну разом з іншими українцями, які перебували в полоні в Російській Федерації.

Олег Головаш, батько звільненого з полону кременчуцького моряка Богдана Головаша, розповів журналістам, що син перебуває у задовільному стані. Зараз він на обстеженні у госпіталі, з ним батьки та брат. За словами батька, у Кременчук Богдан приїде через тиждень, повідомляє Коло.

У 2011 році закінчив Кременчуцький військовий ліцей, служив старшим матросом малого броньованого артилерійського катера «Бердянськ». У 2014 році був курсантом Академії ВМС імені Нахімова в Севастополі, яку покинув після анексії та перевівся на навчання до Одеси. Раніше мати юнака Ярослава Головаш розповідала, що хлопець не збирався залишатись в Криму: «Я пам’ятаю одну ніч, коли він нам зателефонував. І говорить, що їх змушують скласти присягу на вірність «кримському народу». На що я йому сказала: «Приймай будь-яку присягу, аби ти залишився живий». І він сказав: «Мамо, як ти можеш таке говорити? Я вже склав присягу українському народові. У лютому хлопець мав захищати диплом.

Нагадаємо,7 вересня українці, які повернулися на батьківщину у рамках взаємного звільнення Україною та РФ утримуваних осіб:

Роман Сущенко. Олег Сенцов. Олександр Кольченко. Володимир Балух. Станіслав Клих. Микола Карпюк. Олексій Сизонович. Павло Гриб. Едем Бекіров. Євген Панов. Артур Панов.

Роман Мокряк, командир МБАК «Бердянськ». Юрій Без’язичний, моторист-електрик. Андрій Артеменко, старший комендор. Андрій Ейдер, комендор-сигнальник. Богдан Головаш, випускник ІВМС. Денис Гриценко, командир 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування. Василь Сорока, капітан, перебував на борту МБАК «Бердянськ». Богдан Небилиця, командир МБАК «Нікополь». Вячеслав Зінченко, комендор-сигнальник. Сергій Цибізов, комендор-сигнальник. Сергій Попов, заступник командира дивізіону з електромеханічної частини – начальник електромеханічної служби 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування. Владислав Костишин, випускник ІВМС. Андрій Оприско, моторист-електрик МБАК «Вишгород». Андрій Драч, капітан, перебував на борту МБАК «Нікополь». Олег Мельничук, командир рейдового буксира «Яни Капу». Михайло Власюк, моторист-електрик. Віктор Беспальченко, комендор. Володимир Терещенко, комендор. Євгеній Семидоцький, марсовий. Володимир Лісовий, командир 31-го дивізіону суден забезпечення. Андрій Шевченко, головний старшина дивізіону. Володимир Варімез, старший радіотелеграфіст НК «Сміла» 31-го дивізіону суден забезпечення. Сергій Чуліба, командир відділення мотористів НК «Нова Каховка», 31-го дивізіону суден забезпечення. Юрій Будзило, командир радіотехнічного взводу управління 21-ї окремої р/т роти морського командування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію