Зони лекторію, коворкінгу, воркшопів

Сучасне програмне забезпечення та обладнання, що дозволяє зануритись у віртуальну реальність та отримувати знання наочно. У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відкрили перший в Україні сучасний навчально-науковий центр нафтових та газових промислів. Ініціатори - європейська компанія «Siemens Ukraine».

Здобувати нові знання тут зможуть студенти нафтогазової та машинобудівної спеціальностей, а також - майбутні IT-шники, інженери-механіки. Виш має бути сучасним, впевнені освітяни закладу, адже технології надзвичайно швидко розвиваються. Тоді й студенти лишатимуться вчитись та працювати на Батьківщині, а не їхати за кордон. Також молоді буде легше знайти себе у професійній сфері. Зокрема, працювати на високотехнологічних виробництвах, не проходячи перепідготовку. 

Полтавський університет обрали не випадково, розповів генеральний директор «Siemens Ukraine». Адже Полтавщина  - лідер в Україні  по видобуванню нафти й газу. 

Мачей Зєлінські, генеральний директор «Siemens Ukraine»

- Розвинута нафто-газова  промисловість, розташування тут провідних розвідувальних, бурових, видобувних, транспортувальних підприємств,  а також сучасний та активний менеджмент ПолтНТУ – це чудовий майданчик для того, щоб саме  тут, у серці України створити сучасну цифрову лабораторію «Siemens». 

Компанія «Siemens Ukraine» та ПолтНТУ підписали Меморандум про співпрацю у березні 2018-го. Завдяки компанії, викладачі вишу у серпні пройшли стажування у Львові.

А тепер відкривають єдиний в Україні навчально-науковий  центр. Він має три зони: лекторій, коворкінг і воркшоп. 

Його родзинка - обладнання для моделювання віртуальної реальності. За допомогою спеціальних окулярів студент може досліджувати виробничі потужності наочно. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка

- Сьогоднішнє відкриття сучасної,  інноваційної навчально-наукової лабораторії в Університеті – це не тільки інвестиції в розвиток матеріально-технічної бази з боку компанії «Сіменс», але це ще й інвестиції у знання молодих людей, які будуть розвивати Україну.

Ректор Володимир Онищенко вручив гендиректору компанії подяку за внесок в розвиток освіти та плідну співпрацю. 

- За вагомий особистий внесок у розвиток лабораторної бази для практичної підготовки студентів Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка. 

Також з нагоди 90-ліття із дня заснування університету«Siemens Ukraine» впровадила конкурс на кращу магістерську роботу. Переможця чекає премія у розмірі тисячі євро та стажування у компанії. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію