Понад 150 представників нафтогазових компаній обговорили найактуальніші питання галузі

У Полтавському національному технічному університеті пройшов 4-й Міжнародний галузевий форум. Особливість цьогорічного форуму - масштабна виставка обладнання. Детальніше у наступному сюжеті. 

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує реалізовувати формулу успіху - освіта-наука-бізнес. Так, у стінах вишу вже вчетверте пройшов Міжнародний галузевий нафтогазовий форум. Не випадково саме на базі  ПолтНТУ, адже він є центром нафтогазової освіти України і лідером інновацій. З кожним роком масштабність заходу зростає. До участі цього разу зареєструвались понад 150 представників від 50 провідних нафтогазових компаній з України, Білорусії, Казахстану та Німеччини. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ 

- На сьогодні, вже ні в кого не виникає сумнівів стосовно того, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є лідером з підготовки фахівців для нафтогазової галузі. Надзвичайно важливим є те, що університет став тим майданчиком, де зустрічаються представники провідних нафтогазовидобувних компаній, де вони ведуть дискусії, діляться своїм досвідом, укладають нові контракти, домовленості. Для нашого ж університету є важливим те, що під час цих дискусій наші студенти, магістранти і науково-практичні працівники можуть долучатися до них. 

Особливістю цьогорічного форуму стала виставка сучасного унікального обладнання від провідних нафтогазовидобувних компаній. Виставка такого масштабу в Полтаві представлена вперше. Ознайомитись з нею мали змогу, як учасники форуму, так і студенти та викладачі ПолтНТУ, а також учні Полтавського наукового ліцею №3. Майбутні фахівці не в теорії, а на практиці вивчають надсучасні технологічні рішення та унікальне інноваційне обладнання. 

Артур Левченко, студент  3-го курсу  Полтавського коледжу нафти і  газу ПолтНТУ

- Цього року зовсім інший рівень, набагато більше техніки, більш організована виставка та набагато більше людей ніж у минулому році. 

За словами керівників нафтогазовидобувних компаній, вони зацікавлені у тісній співпраці з Полтавським національний технічним університетом, аби досягти енергонезалежності нашої держави. Зараз галузь, як ніколи до цього, потребує досвідчених фахівців. Говорять, що ПолтНТУ  - лідер  з підготовки фахівців  для нафтогазової  галузі України.

Андрій Фаворов, т.в.о.Голови правління АТ «Укргазвидобування», директор по інтегрованому газовому бізнесу НАК Нафтогаз України

- Я вважаю, наша компанія в цілому вважає, що дуже важливо брати участь в таких заходах, адже це майбутнє покоління працівників, як нафтогазу, так і галузі в цілому. Ми всі прагнемо збільшення видобутку українських енергоресурсів, а для цього головний енергетичний ресурс, який є в країні - це люди. І це набагато важливіше ніж газ, нафта, вугілля. Це якість людей, знання людей, у котрих «болить серце» за нашу індустрію і котрі якісно та ефективно можуть допомагати нам видобувати цей ресурс. 

Проходить форум два дні. У перший день фахівці обговорили три ключові теми: сучасний стан видобутку, капітальні ремонти та інтенсифікацію. Наступного дня відбулось засідання «круглого» столу Спілки буровиків України, рейтингове оцінювання персоналу нафтогазових компаній, у якому також взяли участь викладачі Полтавського коледжу нафти і газу, та технологічний день компанії Сіменс.

Роман  Опімах, виконавчий  директор Асоціації  газовидобувних компаній  України

- Нафта і газ не видобувається у Києві, вона видобувається в регіонах, тому спілкування і діалог з регіонами це для нас приорітет. І звісно, я хотів би подякувати безпосередньо полтавчанам за їх вклад у здобуття енергетичної незалежності нашої держави. 

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка - це сучасний інноваційний майданчик який об’єднує освіту, науку та бізнес створюючи найсучасніші умови для якісної підготовки фахівців нафтогазової галузі, які забезпечуватимуть енергетичну незалежність України!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію