Комісія, яка не відбулась

Сьогодні, на засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства та траспорту прийшло чимало незадоволених полтавців із скаргами. Проте саме засідання не відбулось - кілька депутатів на нього  не з'явилось. Був відсутній і заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. 

Гвалт, обурення, суперечки. Такою була атмосфера перед засіданням. Прийшли зоозахисники  - відстоювати ідею облаштування майданчику для вигулу домашніх тварин у районі Авіамістечка. Він має запрацювати наприкінці жовтня. Проте не всі полтавці віднеслись до ініціативи доброзичливо.  

Майя Матвеєва, депутатка Полтавської МР

- Це безпека людей, дітей, тварин. Тому у нас в Авіамістечку й з’явився такий майданчик. Але він ще не введений в експлуатацію, бо нема правил вигулу тварин на ньому.

Свєтозар Дружинін, автор ідеї створення майданчику для вигулу тварин

- Я сьогодні тут, щоб ще раз сказати – люди, вибачте, треба бути цивілізованими, а не лишатись у середньовіччі. 

Прийшла засмучена пенсіонерка. У будинку по провудку Деревообробний, 4-Б, розвалився димарь. Оглядати будинок вже приїздила комісія. 

Анастасія Пусан, мешканка будинку по провулку Деревообробний

- Зараз каміння падає, як дощ йде, людям на голову. Обіцяли відремонтувати, але щось не вийшло. А ми б хотіли, по провулку Деревообробному, де оце розвалилося, щоб вони відремонтували нам димар. 

Дах будинку по вулиці Маршала Бірюзова, 3 - у аварійному стані, розказує мешканка дому. 

Наталія Сафронова, мешканка будинку по вулиці М. Бірюзова, 3

- У нас, по-перше, дах тече. У нас з парадного взагалі вода ллється на площадку. Обсипалась штукатурка. Добре, що нікого не вбила. 

Проте оголошують - засідання перенесуть через недостатню кількість пристуніх членів комісії. Втім, один з депутатів бере слово. Заявляє - піде із незадоволеними у кабінет до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. 

Володимир Корчака, депутат Полтавської МР

- Програма житлово-комунального господарства на 2019 рік не виконується. 

Сказано - зроблено. Запросили послухати претензії  й пресу. У Олексія Чепурка - нарада. Вона завершується, й всі заходять. Висловлюються члени комітету селища Лісок. Скарг чимало. Зокрема щодо аварійного стану дороги, по якій ледь рухаються автобуси.  

Зінаїда Бакумова, голова селищного комітету с. Лісок

- Люди звертаються, ледь не за комірець хапають – на Яківцях все зроблено, чого ти нічого не робиш? Кажу – зараз. Понабираю в кишені щебінки і піду висипати.  

Також жалілись на відсутність сортувальних сміттєвих баків, аварійні дерева, невикошену траву, відсутність медичних закладів у Ліску. Чиновник нотує претензії, коментує кожну. Обіцяє відреагувати. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Дуже прикро, що представники політичних сил, які представляють колишніх міських голів,  розказують мені і повчають мене, говорять , що я з чимось не справляюсь і щось не роблю. Хоча  самі ж, перебуваючи при владі, могли вирішити ці питання.

Бесіда завершилась спільним пошуком вирішення названих проблем. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію