За зайву тонну – штраф

Таке покарання обіцяють водіям поліцейські, якщо ті не будуть дотримуватися вагових норм на дорогах міста. Саме для цього біля Тахтаулового встановили ваговий пункт. Він дасть змогу контролювати недобросовісних перевізників вантажу. Як це діє та де він знаходиться, знають наші кореспонденти. 

За останні кілька років рух великого транспорту по дорогах міста призвів до значного руйнування покриття. А також збільшення руху великовагових автомобілів, маса яких більша від норми майже у два рази. На думку начальника управління Укртрансбезпеки Полтавської області Володимира Димкара, зважування транспорту на в'їзді у місто є дуже важливим. Бо, переконує він, так вдасться уникнути руйнування доріг.

Володимир Димкар, начальник управління Укртрансбезпеки Полтавської області

- Коли говорять: «нищать дороги, а нам фактично немає, де зважувати відповідні вантажівки, чому? Тому що є 255 Наказ і є вимоги до габаритно-вагового контролю, ми не можемо просто розкладатися будь-де, якщо немає рівної поверхні. Це – перший майданчик, який на мою думку, все таки відповідає 255 Наказу, на якому ми можемо здійснювати габарито-ваговий контроль.

За словами директора «Агентства місцевих доріг Полтавської області» Олексія Басана, поряд є елеватор, а також кар'єр. З останнього мало не щодня везуть пісок. На них переконують спеціалісти, тепер можна буде скласти відповідні адміністративні матеріали.

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області»

- Ця дорога, ця вулиця Зіньківська, вона перебуває на балансі міста. Місто погодило розміщення цього майданчику і за кошти дорожнього фонду, ми побудували тут цей майданчик, для того, щоб закрити три питання: зберегти дороги міста, зберегти дороги місцевого значення. І так само дороги державного значення. Тому закриваємо повністю в'їзд у напрямку міста Полтава. Це вирішить загальні проблеми по всім цим дорогам.

Внаслідок руху перевантаженого транспорту, додають спеціалісти, на дорогах з'являється колійність, ліквідація якої вимагає значних коштів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію