Як захистити права іноземців та осіб без громадянства при їх затриманні поліцією

Та допомога при отриманні громадянства України. Про це сьогодні говорили за круглим столом у Полтаві, розповів організатор заходу Олександр Черчатий.  На заході були присутні представники національних общин,  патрульні поліцейські, правозахисники та благодійники. Олександр Черчатий пояснює мету круглого столу. 

Олександр Черчатий, директор Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Полтавщині 

- Для нас сьогодні проблема є в тому що, на мою думку, недостатня проінформованість таких осіб про можливості бути захищеним у державі за допомогою системи безоплатної правової допомоги й державних адвокатів.

Венера Ріттер, представниця ГО «Урарту» 

- Я за національнісю вірменка. Я народилася й виросла тут, тому у мене з громадянством проблем немає. Але є багато моїх співвітчизників, які приїздять сюди і в них є питання щодо отримання громадянства України.

Валерій Євтухов, представник ГО «Князь»  

- Наша організація спрямована на відновлення дружби народів між ромами та українцями. На даний момент це дуже гостре питання – отримання громадянства. Тому що, в деяких ромів немає ні документів, ні можливості подати. І в основному їх просто не приймають, й не сприймають всерйоз. 

Стрічка новин