Повторно допитають трьох свідків

У справі щодо підозри  у отриманні хабара головою Опішнянської об’єднаної громади Миколи Різника. Таке рішення сьогодні ухвалила суддя Октябрського райсуду Полтави Марина Материнко. Рішення ухвалили на підставі скарги адвоката Різника - Григорія Фелоненка. 

Захисник скаржився на бездіяльність слідчих й вимагав повторно допитати свідків. Слідчий Максим Зацеркляний розповів: свідки дали всі покази й клопотання захисту підозрюваного є затягуванням розгляду справи щодо хабарництва. За ухвалою суду, повторно свідків допитають у присутності адвоката Фелоненка. 

Григорій Фелоненко, адвокат підозрюваного 

- Чи являється цей свідок, наприклад,  близьким родичем працівників поліції. Й таке інше, там багато питань. У цьому нам слідчий був відмовив, що ми оскаржили. Ми хочемо детально допитати свідків й дізнатися чи була провокація, чи ні.

Максим Зацеркляний, слідчий 

- Наразі слідство приходить до висновку, що дані особи були вже допитані. Вони надали повні й об’єктивні свідчення щодо вчиненого кримінального правопорушення. Тому, ми не бачимо нагальності повторно їх допитувати.

Нагадаємо, голову Опішнянської громади Миколу Різника підозрюють у отриманні хабара у сумі 12 тисяч гривень. Його затримали 23-го липня у власному кабінеті. Військовий прокурор Павло Юхимович розповів: хабар від приватного підприємця за укладання договору на користування земельною ділянкою. Сам голова громади Микола Різник каже: гроші не брав й підозра у хабарництві - це провокація. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію