Й досі без газопостання

7 сіл у Полтавському районі поки, що без блакитного палива. Нагадаємо, другого вересня, по трасі Київ – Харків, під час ремонту будівельною компанією був пошкоджений газопровід високого тиску діаметром 500 міліметрів. І як наслідок, газ вимкнули. Жителі Щербанівської ОТГ зібралися у сільській раді, щоб обговорити подальший план дій. Деталі знає Анна Ружін. 

У кабінеті сільського голови - активні мешканці громади. Вони втомилися чекати і хочуть дій аби пришвидшити повернення блакитного палива до осель. 

Аля Семенюта, жителька с. Великий Тростянець 

- Зверталися ми до компанії «Онур», то сказали, що підключать газ буквально у четвер. Але четвер наступив, але газу у нас немає. Зараз, на сьогодні, чіткої відповіді немає. І коли пустять газ ніхто не знає. 

Сергій Тарасенко, житель с. Великий Тростянець 

- З самого ранку представники нашої громади їздили в «Полтавагаз», щоб хоч якось прив'язатися до якоїсь дати. Тому ми зібралися в Щербанівській сільській раді, щоб спільними зусиллями якось написати листа і будемо знову їхати в «Полтавагаз». 

Нагадаємо, через пошкодження труби, газ відключили. І така ситуація у семи селах Полтавського району - це Мильці, Буланове, Івашки, Великий та Малий Тростянці, Пожарна Балка та Верхня Вільшанка. 5 вересня по телефону речниця підприємства «Полтавагаз» розповіла: газопостачання відновлять після завершення ремонтних робіт. Але коли це буде не повідомила. 

Надія Стокротян, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою АТ «Полтавагаз» 

- На даному об’єкті сьогодні проводили зварювальні роботи. Газопостачання планують відновити по закінчення цих робіт.

Людей хвилює, що термнів немає і чого чекати, а головне скільки - невідомо. У сільській раді мешканців підтримують, але не в їх силах та компетенції ремонт труби. 

Оксана Гурцева, депутат Щербанівської сільської ради 

- Зараз активісти молодці, що зібралися. Їх підтримую, адже коли не стало газопостачання, то телефонувала до «Полтавагазу», з'ясовувала обставини, а потім підключилися і люди. Я розумію, що проблема велика і фронт робіт може бути величезний і не вирішиться все швидко, але дуже хочеться в це вірити.

Подискутували, але листа склали. 

Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ 

- Фахівці «Полтавагаз» повідомили, що проводяться зварювальні роботи. Вони працюють в аварійному режимі, тобто прикладають усі сили до відновлення газопостачання. 

Після зустрічі активісти поїхали до підприємства «Полтавагаз». Люди повідомили, що газовики обіцяли повернути блакитне паливо до осель вже сьогодні. Ми й надалі будемо слідкувати за ситуацією. Деталі - у наступних випусках новин. 

Стрічка новин