Робитить все, аби діти були щасливими

Мова про мецената Василя Кириченка. Він підтримує фінансово школи, музичні заклади, дитячі садочки та й просто звичайних людей. Займається організацією освітньо-виховного процесу. Генеральний директор СТОВ «Світоч» відгукується на будь-які прохання, пояснюють місцеві. До Дня меценацтва наша знімальна група поспілкувалася з людиною, яка постійно надає свою благодійну допомогу дітям та дорослим, Василем Кириченком. Що говорить він та які думки людей – далі в сюжеті.

Так на початку нового навчального року виглядає класна кімната 2 класу Карлівської гімназії №5 імені Ніни Герасименко. Стінка, шафа та куточок учителя – все це подарунки від генерального директора СТОВ «Світоч», мецената Василя Кириченка. За словами педагога Ірини Яковлевої, він постійно допомагає малечі. Особливо, переконує, на свята. 

- Звичайні люди, які мають добре серце. Це серце, що болить за інших. Такі люди роблять користь для інших людей, вболівають за добробут, щастя, за вас малечу, для того, щоб ви навчалися, зростали в комфортних умовах. І ці меблі, і цей чарівний затишок створений завдяки Василю Петровичу і Тетяні Ярославівні.

Василь Кириченко під час зустрічі привітав школярів з початком нового навчального року. Потім запросив усіх, з дозволу батьків, поїхати у дельфінарій. Це вже не перша екскурсія, яку організував для учнів шкіл району меценат. Також Василь Кириченко для дітлахів початкової школи цього дня подарував електричні сушилки для рук із функцією стерилізації. 

Василь Кириченко, генеральний директор СТОВ «Світоч», меценат

- Думаємо, що такі подарунки, вони потрібні школі, потрібно, щоб діти навчалися. Все це ми робимо для наших дітей, для дітей, які небайдужі до нас, а ми до них.

На східцях фотографуються старшокласники гімназії. Вони нещодавно звернулися до Василя Кириченка, аби той допоміг придбати комп'ютери. Меценат у свою чергу, замість звичайних, закупив надсучасну техніку з вигнутими моніторами. Це дозволить учням відчувати себе програмістами. Бо, за їх словами, більшість з них хочуть пов'язати своє життя саме з цією професією.

Оксана Бахмач, учениця 11 класу Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко

- Ми хочемо подякувати Василю Петровичу та Тетяні Ярославівні за такий чудовий подарунок нашій школі. Ми були всі вражені, вся школа дуже дякує цим людям, які справді завжди відгукуються на наші прохання і забезпечують нашу школу найнеобхіднішим.

Більшість одинадцятикласників окрім того, що визначилися з вибором майбутньої професії, вони ще й поставили собі ціль, як розвивати можливості свої країни.

Віталій Дзюб, учень 11 класу Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко

- Допомогти країні вийти з такого становища, яке є на цей момент і допомогти розвинути різні структури нашої країни.

Вдячна за постійну допомогу Василю Кириченку і директорка Карлівської гімназії №5 імені Ніни Герасименко Ірина Рогодченко. Вона пояснює: меценат відгукується на будь-яке прохання. Утім, зізнається, найчастіше ініціатором благодійності є саме він.

Ірина Рогодченко, директор Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко

- Я хочу сказати, що Тетяна Ярославівна і Василь Петрович Кириченки – це вже наші добрі друзі, люди, які завжди відгукуються на проблеми школи. 

На початку навчального року родина Кириченко також для цієї та інших шкіл подарувала спортивне обладнання і мотокоси. Меценат обіцяє і надалі підримувати підростаюче покоління. 

Стрічка новин