Поради, як правильно мити посуд

Поради, як правильно мити посуд

Науковці пояснили, як правильно займатись миттям брудного посуду, щоб не нашкодити здоров'ю.

Пише Радіо Максимум

Майже кожного дня люди займаються цією справою – миють посуд. Однак навіть така буденна річ має свої правила, щоб не шкодити ні здоров'ю, ні загальному самопочуттю. Спеціалісти розповіли про найпопулярніші помилки, яких припускаються у побуті. Перш за все, варто уважно стежити за тим, у якій позиції проходить цей процес, адже через неправильну позу можуть виникати серйозні проблеми з хребтом. Зазвичай, люди стоять біля мийки ледь нахилившись у бік та витягнувши руки, але це з часом може викликати неприємні відчуття між лопатками. Тому медики розповіли, що можна поставити поряд стілець і стати на нього однією ногою.

Також популярною помилкою є надмірне використання різних засобів для миття. В ідеалі найкраще комбінувати воду з содою чи лимонною кислотою або гірчицею. Це дозволяє не перейматись тим, що в організм може потрапити засіб для миття.

Не варто забувати і про губки, які є ідеальним місцем для збільшення кількості бактерії. Їх варто міняти щотижня. А от саму мийку варто щодня чистити, адже там теж зберігаються залишки їжі та мікроби. Якщо ж у вас є посудина машина, то краще не класти до неї посуд чи дощечки з дерева. А загалом увесь посуд після миття варто насухо витирати чистим рушником.

Стрічка новин