Терміни невідомі, але ремонтують

Сьогодні почали ремонт пошкодженого газопроводу що біля села Мильці Полтавського району. Про це повідомив начальник обласного управління цивільного захисту Віктор Стеблянко. Коли планують завершити ремонт та відновити газопостачання, речниця «Полтавагазу» Надія Стокротян не повідомила. Нагадаємо, газапровід пошкодили другого вересня. Через це у семи сіл Полтавського району відключили газ. Подробиці дивіться далі у сюжеті. 

Це село Мильці Полтавського району. Місцева жителька Наталія Коробкіна каже: третю добу у її будинку немає газопостачання.

Наталія Коробкіна, жителька села Мильці Полтавського району 

- Ввечері другого вересня не стало газу. Й це велика проблема, бо ми тримаємо невелике господарство. Нема не лише собі, а й курям на чому зварити. Довелося їхати у місто й купувати електроплитку,  хоч можна було зварити якусь елементарну їжу.

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

- Близько 17:45, другого вересня, по  трасі Київ – Харків, під час ремонту цієї траси будівельною компанією, біля повороту на селище Мильці, був пошкоджений газопровід високого тиску діаметром 500 міліметрів. 

Начальник обласного управління з питань цивільного захисту Віктор Стеблянко розповідає: через пошкодження труби, газ відключили у семи селах Полтавського району - це Мильці, Буланове, Івашки, Великий та Малий Тростянці, Пожарна Балка та Верхня Вільшанка. 

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

- Без газопостачання залишилось близько 1500 домівок. Тобто, споживачів.

Це місце поруч з яким пошкодили газопровід. Нині тут ремонт, його почали сьогодні о восьмій ранку, каже Віктор Стеблянко. 

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

- Швидше зробити ці роботи з ліквідації неможливо було.  Поки весь газ не буде стравлений з цієї труби, поки загазованість буде повністю відсутня, вогняні роботи – газозварювальні, - проводити неможливо. 

По телефону речниця підприємства «Полтавагаз» Надія Стокротян розповіла: газопостачання відновлять після завершення ремонтних робіт. Коли ці роботи планують завершити - Надія Стокротян не повідомила. 

Надія Стокротян, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою АТ «Полтавагаз» 

- На даному об’єкті сьогодні проводили зварювальні роботи. Газопостачання планують відновити по закінчення цих робіт.

Щоб дізнатися назву приватного підприємства, яке ремонтувало дорогу й пошкодило газопровід, ми звернулися до обласної Служби автомобільних доріг. Заступник начальника Анатолій Мягкохліб розповів: підприємству невідомо, яка фірма пошкодила газопровід. Мягкохліб пояснив: на ремонт цієї ділянки траси Київ - Харків приватні фірми заключають договори з Державним агентством автомобільних доріг, а не з обласною Службою. 

Стрічка новин