6 тижнів без газопостачання

Мешканці будинку за адресою провулок Спортивний 1а й досі чекають. Купа відписок, зустрічей та обіцянок. А газопостачання й досі не повернули. АТ «Полтавагаз» розглянуло наш інформаційний запит і надіслало відповідь. Що пишуть газовики та яка реакція людей - далі у сюжеті. 

Ми отримали відповідь на наші питання у письмовій формі, тому з листом поїхали до людей. Як зазначають мешканці будинку, за адресою провулок Спортивний, 1а, на їх запит реакції не отримали й досі. Тож з уважністю читають наш лист. 

Проводились ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску до ГРП з тимчасовим припиненням газопостачання. Про це повідомляли в офіційних листах. Всі об'єкти газопостачання перед їх підключенням до діючих газопроводів, а також після ремонту підлягають зовнішньому огляду  і опресуванню повітрям. Пуск газу в газопровід без його зовнішнього огляду та контрольного опресовування не допускається. Відновлення подачі газу відбудеться за умов дотримання правил безпеки та наданню доступу до приміщень, де знаходяться газові мережі та прилади. 

Валентина Попова, старша по будинку

- З 25 липня у нас ситуація ніяк не змінилася. Газу як не було, так і немає. Тепер Самсовнов говорить, що немає допуску до кожної квартири. Їх люди уже тижні 3 не працюють. Раніше сиділи у нас за столами. Але вони в усі квартири і не піднімалися.

Весь цей час люди не сиділи, а оббивали пороги інстанцій. Встигли заручитися підтримкою і народного депутата Верховної ради від їх округу. Який в свою чергу написав звернення до генерального прокурора України, голові Антимонопольного комітету та голові національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Але результату поки що немає. 

В'ячеслав Троян, депутат Київської районної у м.Полтаві ради

- Я був позавчора в Шамоти. Він говорить, що обіцяють, якщо підписи зберуть. Підписи зібрані, договори вже заключені. Коли буде газ у людей? Це таке нагорівше питання. 

Мешканка будинку додає, щоразу з'являється щось нове у газовиків. 

Наталія Литвин, мешканка будинку 

- Як сказав пан Самсонов, що умови змінилися, треба підписувати протокол. Ми почали, а тоді зупинилися, адже не знаємо, що далі. А може він прийде з іншим і знову - умови змінилися. І ми не знаємо, що нас чекає далі. 

Адвокат же говорить, що якщо єдина проблема - це вільний допуск до квартир жителів, то вони мають зробити наступне. 

Тарас Захаров, адвокат 

- Всі мешканці, за підписом своєї голови, яка на громадських засадах, направлять лист АТ «Полтавагаз» про те, що вони всі визначили конкретну дату, коли вони зможуть допустити працівників «Полтавагаз» і направити рекомендованим листом у вказану організацію. І чекати відповіді, адже виходячи з відповіді, проблем немає, але потрібен час. 

Стрічка новин