Полтавців запрошують відвідати екскурсію «Шляхом Далекарлійського полку»

Полтавців запрошують відвідати екскурсію «Шляхом Далекарлійського полку»

З 1991 року в Україні за ініціативи Ради Європи та Європейської Комісії з питань культури та культурної спадщини з метою популяризації та просвітництва у сфері культурного національного надбання реалізується проект «Дні європейської спадщини» в Україні.

Основними принципами проекту є: відкриття зазвичай закритих або маловідомих об’єктів культурної спадщини, пам’яток архітектури, інших цікавих історичних об’єктів. 

У рамках цього проекту запрошуємо Вас на нову тематичну екскурсію: «Шляхом Далекарлійського полку».Пропонуємо Вам зануритися у атмосферу 300-річної давнини, коли 27 червня 1709 під Полтавою вирішувалася доля України і всієї Європи.Якщо Ви бажаєте відчути себе учасником Полтавської битви, пройти шляхом Далекарлійського полку шведської армії (один із найсильніших піхотних полків шведського війська, активний учасник облоги Полтавської фортеці і штурмів редутів), то приєднуйтеся до нас 21 вересня 2019 року о 10:00 на презентації нового туристичного маршруту в рамках музейного проекту «Поле Полтавської битви: з картою в руці».

На Вас чекають:

• Пішохідна екскурсія з елементами квесту;

• Топографічне орієнтування на місцевості;

• Перевтілення у шведського вояка XVIII ст. (участь у військовому перегрупуванні, з використанням історичних костюмів та озброєння);

• Артилерійське шоу;

• Відвідування музею історії Полтавської битви, шведська фіка та дружнє спілкування.Чекаємо на сміливих, фізично витривалих, кмітливих (від 16 років) любителів військової історії. З собою мати гарний настрій, зручний одяг та взуття!

Участь в екскурсії за попереднім замовленням та обов’язковою реєстрацією! 

Деталі за тел.. 066 573 31 82. #EHDS #ДЄСПОЛТАВА #poltavabattlehistorymuseum

Кількість місць обмежена (група до 20 осіб)

Збір учасників - 21 вересня о 10:00 на зупинці «Інститут зв’язку».

Стрічка новин