Соціальні програми ТОВ «Полтавазернопродукт» – в дії

Товариство «Полтавазернопродукт» – один з провідних виробничих підрозділів агрохолдингу «Астарта-Київ». Серед пріоритетів – розвиток громад, на території яких працює. Товариство впроваджує чимало довгострокових соціальних програм. За традицією, в День знань представники «Полтавазернопродукту» роз’їхалися по всіх 20 підшефних школах, вітаючи учнів та вчителів з початком навчального року. І, звісно, не з порожніми руками.

Представники агрокомпанії «Полтавазернопродукт», одного з виробничих підрозділів агрохолдингу «Астарта-Київ», завітали й до школи села Зубані Глобинського району. Зараз тут навчається 58 дітей, п’ятеро з яких прийшли до першого класу. На відміну від багатьох таких сільських навчальних закладів, тут на 100% забезпечені кваліфікованими викладацькими кадрами. Чимало вчителів пройшли курси за програмою Нової української школи. 

Але таким невеликим школам, як зубанівська, важко виживати насамперед фінансово. Тож допомозі товариства «Полтавазернопродукт» тут надзвичайно раді.

Валентина Михайлець, директор школи с.Зубані

- Нас забезпечили оргтехнікою, 6 ноутбуків і 8 комп’ютерів. Це як для такої сільської школи 100%-е забезпечення. І на Перше вересня нам подарували проектор. Допомагають косметичним ремонтом школи, проведенням оздоровчих таборів. Тренажерний зал нам «Астарта-Київ» поставила, заміна вхідних дверей це також, їх спеціалістів, які міняли це все, вони забезпечували.

В рамках проекту «IT-освіта в сільській місцевості» тут діти навчаються програмуванню, а дорослі - базовим навичкам інформаційних технологій.

Альона Словцова, заступник ген. директора із соціальних питань ТОВ «Полтавазернопродукт» 

- Ця школа вже років десять в нашому активному полі зору. Минулого року залучили школу до одного з проектів «Астарти-Київ». Їх у нас багато — «IT-освіта», закупили техніку для навчання, запросили місцеве населення, діток.

Тож, з новими комп’ютерами, тут вивчають сучасні технології дорослі та діті. Семикласниця Віка Пузь вже навчилася створювати ігри.

Вікторія Пузь, семикласниця

- Ігри змійкою, в які я завжди любила грати. Мені цікаво це робити, і я щоразу дізнаюся щось нове.

Альона Словцова, заступник ген. директора із соціальних питань ТОВ «Полтавазернопродукт»    

- Це спільний проект «Астарти-Київ», він працює в 5 школах. Є чимало бажаючих — понад 70 дітей і дорослих вже освоїли цю програму. Тож він триватиме.

Кращі випускники, які пройшли ці курси комп’ютерної грамотності, отримують відповідні сертифікати. Останні отримали й учні, вчителі та мешканці села Великі Кринки Глобинського району та навколишніх населених пунктах сільради. Наймолодшому тут - 14, а найстаршому - 56 років.

Владислав Карабанов, восьмикласник ЗОШ с. Великі Кринки

- Це були курси програмування Scratch, це одні з перших кроків програмування. Це дуже цікаво, — ти можеш зробити свою гру, або код, який би допоміг в навчанні. Щось, наприклад, обрахувати, дуже цікаво, корисно.

Представники товариства «Полтавазернопродукт» запропонували учням новий курс - робототехніки.

Дмитро Баталов, вчитель інформатики ЗОШ с. Великі Кринки 

- Діти будуть не тільки конструювати робота, вони його будуть програмувати, робот буде рухатися по тих програмах, які будуть складати самі діти.

Тож кількість бажаючих пройти школу комп’ютерної грамотності в селах Глобинського району постійно зростає. Розуміючи його актуальність, у «Полтавазернопродукті» запевняють: курс діятиме й надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію