У двох районах міста відсутнє гаряче водопостачання

Обурені, бо непопереджені. Так описує свою позицію полтавка Тетяна Лемешко через відсутність гарячої води. Нагадаємо, ще 2 вересня 5 мікрорайонів міста залишилися без гарячої води. Причина – аварія на газогоні. Частині будинків цю послугу вдалося повернути. Що чекає інших та в чому причини аварії, з'ясовувала Марина Покшіна.

Набрала води і швидко поставила на газову плиту, паралельно ввімкнула повний чайник – так почався сьогоднішній ранок полтавки Тетяни Лемешко. Дівчина живе за адресою Степового Фронту, 28, що на Мотелі. Розповідає: через те, що не знала про відсутність гарячої води, не змогла спланувати свій день. 

Тетяна Лемешко, полтавка

- Я зранку прокинулася, мити голову, нічого не встигаю і все. А гарячої води немає. Я відкрутила кран, думала, що це, може, вона не збігла, швиденько умилася й пішла. Ніхто нічого про це не говорив, повідомлень ніяких не було, а вже пізніше увечері я від знайомих дізнаюся, що це й правда була поломка.

За поясненнями ми звернулися у «Полтаватеплоенерго». Провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок розповідає: через аварію на газогоні високого тиску робота котельні за адресою Ціолковського, 36 була зупинена. Саме тому гаряча вода поки що не подається. Утім, пояснює спеціаліст, у деяких мікрорайонах із ситуації все ж знайшли вихід.

Олександр Циганок, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Із сьогоднішнього дня, зранку 4 вересня в дію, скажімо так, була введена резервна котельня підприємства за адресою Героїв Сталінграду, 12. І введення її в експлуатацію призвело до того, що в оселях мешканців мікрорайонів Сади-1, Сади-2, Сади-3, їм вже зранку повернулася гаряча вода. Проте, значна частина мікрорайону Алмазний все рівно перебуває без гарячого водопостачання.

А також частково гарячою водою буде забезпечений мікрорайон Алмазний — це частина району, яка обмежується вулицями 23 вересня, Івана Мазепи, Великотирнівською та Героїв Сталінграду. 

За словами Олександра Циганка, нарахування за період, коли була відсутня гаряча вода, за нормами споживання здійснюватися не будуть. Там, де є індивідуальні лічильники, люди заплатять, як завжди, по факту споживання. Доки комунальні служби ремонтують, полтавка Тетяна Лемешко залишається обуреною. Ділиться: аби людей попередили заздалегідь, неприємних ситуацій можна було б уникнути. 

Тетяна Лемешко, полтавка

- Я не знаю, хто розбирається, чи «Полтавагаз», чи «Теплоенерго», ну а хто страждає? Стражає простий народ. Тим більше почалася школа, взагалі, як можна бути? У під'їзді взагалі живуть багато сімей молодих з дітками, вони часто гуляють на майданчику дитячому. Можна лише уявити, як їм, як мамам щодня по 10 разів на день потрібно дитину купати.

Стрічка новин