Представники центрів зв'язків з громадськістю обласних управлінь внутрішніх справ України з'їхалися сьогодні до Полтави

Це – вже друге подібне виїзне засідання. Говорили про підсумки роботи центрів за 7 місяців, втім, не оминули і тему майбутніх виборів.

У Полтаві подібне загальноукраїнське зібрання представників Центрів зв'язків з громадськістю, простіше кажучи – прес-служб – обласних Управлінь внутрішніх справ пройшло вперше. Головував на ньому начальник департаменту зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ Костянтин Стогній. А от начальник обласного управління УМВС Михайло Вершняк у вступному слові зізнався: до того, як стати керівником, надавав прес-службі другорядного значення. Але сьогодні свою думку змінив. Щодо колишніх міліціонерів, які нині балотуються в нардепи, зазначив – виступи деяких йому чути неприємно.

Не зміг оминути тему виборів і начальник департаменту зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ Костянтин Стогній. Весь період до виборів робота правоохоронців буде на виду, зазначив він, тому треба бути уважними до будь-якої деталі чи інформації, яку повідомить журналістам регіональна прес-служба міліції. Нинішній час за рівнем відповідальності Костянтин Стогній порівняв з військовим і закликав керівників обласних центрів по зв'язкам з громадськістю бути пильними та не забувати повідомляти про резонансні випадки Київ.

Стрічка новин