У Полтаві відбулася спартакіада серед держслужбовців

Чиновники у спортивних костюмах. На стадіоні «Динамо» сьогодні відкрили другий етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області. Перший етап проходив по районам Полтавщини.

Начальники управлінь, їхні заступники, головні спеціалісти різних галузей та інші працівники державних установ області сьогодні – у спортивній формі та кедах. Шикуються у шеренгу та марширують по команді. 

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- Для того, щоб приймати нормальні, позитивні рішення, правильні, державний службовець повинен бути фізично підготовленим, фізично розвинутий, і не тільки державний службовець, а взагалі всі – все населення України повинно займатись, ну якщо не спортом, то хоча б фізкультурою.

Подібні змагання влаштовують втретє. Найкращі учасники візьмуть участь у третьому, всеукраїнському етапі спартакіади – наприкінці вересня в Ужгороді.

Віталій Хоменко, керівник апарату Миргородської РДА

- Ми регулярно беремо участь, уже декілька років, і кожний рік наша команда займає призові місця, сподіваємось, що і в цьому році ми досягнемо певних результатів.

Тут – майже триста учасників з районів Полтавщини. Види змагань – міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Локації розташували в різних спортивних школах та клубах міста. 

Богдан Зезекало, заступник начальника управління юстиції у Полтавській області

- Це зближує колектив, зміцнює нашу дружбу, підтримку, взаємовиручку. Це розвантаження від роботи, завдань, доручень.

Олег Василенко, спеціаліст відділу містобудування та архітектури (м.Пирятин)

- Людина повинна бути фізично розвинута, повинна займатись собою.  Досягати своєї цілі не тільки в спорті, але і в праці.

На останніх Всеукраїнських змаганнях, розповіли організатори, полтавці вибороли п’яте місце – серед двадцяти п’яти команд-учасників.

Стрічка новин