В технічному університеті відбувся День першокурсника

Викладачі, випускники вишу, студенти-першокурсники та їх батьки зібралися на свято без чиновників. За словами ректора Володимира Онищенка, з ініціативи студентського самоврядування День першокурсника започаткували цього року замість традиційної посвяти. Але традиція давати присягу університету залишилась.

У новому сучасному форматі на святі «Дня першокурсника ПолтНТУ» 17-ти річному Олегу Білоконю передають «Ключ знань». Першокурсник Олег Білокінь - студент навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 

Олег Білокінь, першокурсник 

- Я хочу стати айтішником. Тому що це, я вважаю, шлях до майбутнього. Я набрав найвищий прохідний бал для вступу в цей університет. Я обрав цей університет, тому що тут хороша технічна база, професійне обладнання та мудрі вчителі.

17-річного Данила Лобача на Дні першокурсника привітали з Днем народження. 

- Данило, вітаємо тебе! Бажаємо тобі успіхів. Навчайся, насолоджуйся - це найкращі роки твого життя!

Данило Лобач, першокурсник

- Дуже несподівано, коли мене покликали до сцени. Я не дуже люблю сюрпризи, мені було трішки складно туди вийти, але мені сподобалось.

Данило Лобач набрав високі бали із ЗНО, й в університеті навчатиметься на бюджеті одночасно на двох спеціальностях.

Данило Лобач, першокурсник

- Я стаціонарно буду навчатися на фінанси, страхування та банківська справа. І заочно буду навчатися на нафтогазовій інженерії. Цей університет дуже великий, тут багато спеціальностей, викладачі висококваліфіковані. І я вважаю, що тут я стану гарним спеціалістом.

Вибір Данила Лобача щодо навчання у національному технічному університеті підтримали його батьки - Анатолій та Наталія. 

Анатолій Лобач, батько першокурсника 

- Навчальний заклад з багаторічною історією, як сьогодні казали, 90 років буде даному закладу. Є сучасні спеціальності, які дадуть можливість студентам реалізувати себе після закінчення даного закладу. І дуже подобається, що є співпраця з іноземними закладами й країнами. І це дає можливість зросту студента на рівні не лише своєї країни, а й на світовому рівні реалізувати себе.

На День першокурсника викладачі, випускники університету, студенти-першокурсники та їх батьки зібралися на свято без чиновників. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Я бажаю вам протягом всього навчання максимально реалізувати себе як особистість. Ви стали студентами у ювілейний навчальний рік для нашого університету. Адже протягом усього навчального року ми будемо проводити всі заходи під егідою відзначення 90-річчя з дня заснування нашого університету.

Ректор Володимир Онищенко розповідає про ребрендинг Полтавського національного технічного університету.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від восьмого серпня 2019-го року наш навчальний заклад перейменовано у Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Це зміна не лише назви, а й зміна суті підготовки студентів - це університет більш класичного типу. 

Але це не всі зміни, які очікуються в університеті. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Вперше студенти вступили у новий структурний підрозділ нашого університету - це факультет фізичної культури і спорту.

Завершував свято зірковий гість і випускник університету Артем Лоїк. Він поділився зі студентами, що відкрив себе саме в університеті!

Як розповів ректор, у цьому році родина Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка поповнилася майже на 1600 студентів - це близько 800 першокурсників-бакалаврів та майже 800 магістрантів, які отримають сучасну якісну освіту міжнародного рівня!

Стрічка новин