На посаду заступника міністра оборони України претендує жінка

Фото: Дзеркало тижня
Фото: Дзеркало тижня

На посаду заступника міністра оборони України претендує Катерина Коваль, про що свідчить подана електронна декларація за 2018 рік.

У розміщеної у Єдиному державному реєстрі декларацій в розділі "Місце роботи", де вказується місце роботи або місце майбутньої роботи або проходження служби для кандидатів, Коваль зазначила "Міністерство оборони України", а в підрозділі "Займана посада або посада, на яку претендуєте в якості кандидата)" міститься фраза "заступник міністра оборони України".

Кандидат на посаду заступника міністра зазначила, що є кінцевим бенефіціарним власником громадської організації "Країна права" ("State of Law").

На її сторінці в Facebook зазначено, що Коваль - експерт з питань національної безпеки і оборони, політтехнолог, працювала у Верховній Раді, МЗС та Благодійний фонд Арсенія Яценюка Open Ukraine, вивчала зовнішню політику у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС і наукове співробітництво в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, економіку, переклад і готельний менеджмент в Народній українській академії. Також як місце освіти Коваль вказує Національний університет оборони України.

 Повідомляє Дзеркало тижня

Стрічка новин