За добу на Полтавщині поліцейські розшукали двох хлопчиків та дівчину

За добу на Полтавщині поліцейські розшукали двох хлопчиків та дівчину

Працівники ювенальної превенції вчора повернули додому тринадцятирічного полтавця, який 2 вересня після занять вийшов зі школи, але додому не повернувся. Поліцейські знайшли хлопця на залізничному вокзалі міста Харкова.

По обіді юнак сам зателефонував матері та повідомив, що живий-здоровий і знаходиться на залізничному вокзалі одного з міст. Завдячуючи тому, що жінка одразу повідомила про це до поліції, правоохоронці змогли встановити з якого саме міста телефонував юнак та попросили колег з Харкова розшукати хлопця. 

Після повідомлення харківських колег про те, що неповнолітнього на залізничному вокзалі знайшли, старший інспектор ювенальної превенції відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Кива негайно виїхав до Харкова та доставив хлопця звідти додому.   

У Кременчуці, 3 вересня, за допомогою до поліції звернувся 37-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що його 13-річний син пішов близько 10:00 до школи і зник. Хлопчика, який гуляв містом, вночі знайшли патрульні поліцейські та повернули батькам. 

З родиною працюють ювенальні поліцейські. Неповнолітньому правоохоронці розповіли про ризики такої поведінки і, зокрема, про можливі негативні наслідки. Окрім того, у Полтаві поліцейськими знайдена 17-річна дівчина Альбіна. Дівчина перебувала на Південному залізничному вокзалі в Полтаві.

Стрічка новин