У Миргороді незнайомець з картки пенсіонерки зняв кошти

У Миргороді незнайомець з картки пенсіонерки зняв кошти

Про зникнення з банківської картки до Миргородського відділу поліції повідомила 72-річна місцева пенсіонерка.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів дільничним офіцером поліції вдалося встановити особу, яка обґрунтовано підозрюється у привласненні грошей заявниці.  З’ясувалося, що до незаконної транзакції грошей жінки причетний 36-річний раніше судимий миргородець.

Попередньо відомо, що чоловік втерся в довіру до літньої жінки і, під приводом найму житла, скористався її телефоном. При використанні мобільного телефону  фігурант потай зняв 700 гривень з банківського рахунку потерпілої.  

Наразі за фактом шахрайства детективами поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. 

"Шановні громадяни! Радимо ніколи не повідомляти свої персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) стороннім особам, навіть якщо вони викликають у вас беззаперечну довіру.  Також рекомендуємо не передавати іншим особам для використання свої мобільні телефони, смартфони, планшети та іншу техніку де можуть зберігатися ваші персональні та особисті дані. Будьте обережні та поінформуйте про існуючі ризики дітей та літніх людей. І головне! У випадку виявлення шахрайських дій – негайно повідомляйте поліцію за номером 102", - нагадують у поліції.

Стрічка новин