Від станції до станції...

Так почався ранок для учнів Полтавського наукового ліцею №3. Діти в парку «Перемога» проходили різні локації та виконували завдання квесту. Для них свято організували педагоги. День знань у навчальному закладі відзначають щороку. Як було цього разу – бачила Марина Покшіна.

Таким флеф-мобом починається захід. Участь у ньому беруть всі учні Полтавського наукового ліцею №3. Такі Дні здоров'я для вихованців та педагогів – не в новинку. Як пояснює вчитель Надія Хайдарова: кожного року локацію обирають нову. 

Надія Хайдарова, вчитель Полтавського наукового ліцею №3 

- У минулому році – в Дендропарку, у цьому році – парку «Перемога» проводиться квест. Діти з великим задоволенням ходять по станціям, виконують завдання і, звичайно, отримують нагороди.

З кожного класу до сцени виходить представник та отримує маршрутний лист із станціями, картами та завданнями. Поліна Махоня разом з однокласниками чекає, коли почнуться змагання.

Поліна Махоня, учениця 3 класу Полтавського наукового ліцею №3

- Мені подобається, що ми будемо на свіжому повітрі разом з усім класом.

Учні 10 класу вже знайшли першу станцію «Художню». Тут упродовж хвилини учасники повинні намалювати якомога більше тварин.

Марія Пікуль, учениця 10 класу Полтавського наукового ліцею №3

- День здоров'я проводяться для того, щоб класи були більш дружніми, мали якийсь зв'язок один з одним.

А третьокласник Андрій з друзями вже пройшли першу станцію. Йдуть далі. Початком квесту задоволені.

Андрій, учень 3 класу Полтавського наукового ліцею №3

- На станції «Зайчики» ми стрибали у мішках, нам дуже сподобалося це. Ми побили рекорд 43 секунди.

А це – станція «Музична». Працює на ній сьогодні учениця 11 класу Полтавського наукового ліцею №3 Вероніка Матвієнко. Дівчина ділиться: цей захід у ліцеї для неї – наулюбленіший.

Вероніка Матвієнко, учениця 11 класу Полтавського наукового ліцею №3

- Якщо назва нашого ліцею змінюється, то традиції – ні. День здоров'я в науковому ліцеї №3 – це традиційний захід, який вже став улюбленим. Учням наукового ліцею притаманно підкорювати науки, а тут, власне, ніяк без спорту, оскільки він допомагає розвивати витривалість, і це класно – долати всі вершини будь-якого рівня.

Пройшли учні ще й спортивну та казкову станції. Завдання були різної складності, в залежності від віку учнів. Квест тривав близько трьох годин. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію