У Полтаві пройшов кількатисячний напівмарафон

Під час нього відбувся перший осінній сімейний забіг Herbalife Family Run на дистанції 1 миля. Участь у забігу взяло понад 500 осіб.

Понад чотириста людей зібралося 1-го вересня, аби в рамках «Нова Пошта напівмарафон» пробігти свою першу сімейну милю. Ініціатор родинних змагань – світовий експерт в області збалансованого харчування Herbalife Nutrition. 

- Максимум сили, максимум сміху. Тільки всі разом доб’ємось успіху.

Серед учасників забігу – як дорослі, так і діти. Для них це перший осінній сімейний забіг. 

Михайло Вініченко, пенсіонер, учасник забігу

- Лише віра в себе, дружба з собою, активне життя дає такі можливості для всіх.

В 2017 і 2018 роках компанія успішно реалізовувала соціальну ініціативу «Мій перший кілометр» – міні-забіги по всій країні, які пропагують здоровий спосіб життя і спорт серед новачків. Цьогоріч – це забіги на одну милю Herbalife Family Run, в яких участь беруть цілими родинами. 

родина Усових, учасники забігу

- У нас бабуся всіх спонукає до активного заняття спортом.

- Я вже біжу вдруге. В минулому році я пробігла 3 км, сьогодні - милю. Я – за здоровий спосіб життя….

Перед початком забігу учасники розігрівають м’язи на розминці. Готує і підтримує марафонців відомий український фітнес-тренер, експерт Herbalife Nutrition Андрій Нестеров.

Андрій Нестеров, фітнес-експерт компанії Herbalife Nutrition 

- Ви знаєте, мені здається, що не ми готуємо наших атлетів, а атлети готують нас для того, щоб ми надихали їх своїм прикладом, щоб вони брали участь у таких змаганнях. Це масштабний, навіть міжнародний старт? і нам дуже приємно, що ми беремо участь в таких стартах, надихаємо учасників для таких забігів. Також я дуже радий брати участь у таких стартах, надихати учасників? і наша компанія Herbalife Nutrition завжди показує, що це може зробити не тільки одна людина, а ціла сім'я. Тому наш забіг називається Family Run.

І от учасники вже зайняли свої позиції на старті та готові розпочати забіг. Через декілька хвилин на фініші вже з’являється перший учасник команди Роман.

Роман, учасник забігу

- Як відчувати себе переможцем?

- Дивовижно. Будьте кращою версією себе, перемагайте себе. Неважливо хто там пробіг, яку дистанцію, головне, що ви пробігли. Хоч на одну секунду більше, хоч на один кілометр більше. Це найголовніше. У вас все вийде.

До фінішу дійшла й наймолодша учасниця забігу чотиримісячна Аріна Лемішко.

родина Лемішків, учасники забігу

- Вона нормально бігла, посміхалась. Завжди була попереду нас, випереджала нас постійно.

Попереду – ще два сімейних старти. Кожен, хто хоче випробувати сили і подолати разом з родиною свою милю, може приєднатися до команди однодумців і пробігти Herbalife Family Run в Одесі та Чернігові.

Стрічка новин