Знайти роботу на місці

Саме таку послугу пропонували співробітники Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості. Вони розгорнули свій намет у парку «Перемога» під час святкування там Дня підприємця. Пропонували: безробітним - знайти роботу, а підприємцям - познайомитися з тими, хто потребує заробітку.

Співробітники Полтавської філії обласного Центру зайнятості сьогодні представляють локацію соціального підприємництва. А саме, пояснює директор Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Петро Петренко, взаємодію між роботодавцями та людьми, які шукають роботу. 

Петро Петренко, директор Полтавської філії ОЦЗ

- Ми надаємо послуги тут же і роботодавцям – це анкети кадрові шукачів роботи, і людям, які шукають роботу, які бажають навчитися, перекваліфікуватися. Звичайний робочий день.

Одне з таких підприємств – «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр». У ньому, за словами керівника Юлії Потягаєвої, освіту здобувають звільнені з місць позбавлення волі, бездомні особи, постраждалі від торгівлі людьми та ВІЛ-позитивні особи.

Юлія Потягаєва, керівник навчально-виробничого центру 

- Сумісно з Центром зайнятості ми проводимо виробничу практику для людей, які навчаються в Центрі зайнятості на професію «швачка». На даний час пройшло вже сім чоловік, очікуємо ще п'ятьох осіб.

Як пояснює начальник відділу Полтавського обласного центру зайнятості Галина Поліцкова, пріоритетом у їхній роботі є допомога підприємців у відкритті власних справ. Ділиться: у їх інтересах, щоб ця діяльність розвивалася успішно. Бо, переконує спеціаліст  у майбутньомуці підриємці створять нові робочі місця.

Галина Поліцкова, начальник відділу Полтавського обласного Центру зайнятості 

- Перш за все зацікавлені, щоб він активно розвивався, щоб його бізнес процвітав і щоб він наразі ставав роботодавцем, щоб, крім того, що себе забезпечив роботою, ще й забезпечував роботою тих, хто її потребує. І в нас таких прикладів дуже багато, і Полтавський міський Центр зайнятості є ініціатором багатьох програм, активно співпрацює з підприємцями і в нашому «пакеті» будемо так казати послуг. Це і безкоштовні послуги соціальних служб, усіх наших партнерів, які можуть надати допомогу у розвитку власної справи.

Галина Поліцкова переконує: вони сподіваються на підтримку програми Служби зайнятості саме приватними підприємцями та роботодавцями. І наступна редакція закону збільшить виплати, які і будуть стимулювати їх. Загалом за інформацією до спеціалістів міськрайонної філії Полтавського обласного Центру зайнятості звернулися близько 50 полтавців.

Стрічка новин