Нова інтерактивна дошка та меблі для учнів

Такі подарунки до Дня знань отримали навчальні заклади у Милорадово та Пальчиківці від будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств». Остання на чолі зі своїм директором Сергієм Іващенком не лише зводять сучасні та якісні будинки, а й допомагають будувати краще майбутнє для дітей всієї Полтавщини.

Це початкова школа у селі Милорадово Котелевського району. Заступник директора школи Василь Луценко каже: з нового навчального року першачки навчатимуться з інтерактивною дошкою. Її школі подарував директор будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств» Сергій Іващенко. 

Василь Луценко, заступник директора з навчально-виховної роботи Милорадівської ЗОШ 

- Ця дошка використовуватиметься для початкових класів (перших – четвертих класів). Дуже великі можливості цієї дошки: відтворення предметів багато в ній закладено вже з початку програми, такі як природознавство, математика. Можна й писати, й малювати, й кольори різні підбирати. Й фігури, й візерунки.

Заступник директора школи Василь Луценко каже: у липні коштом підприємства «Комбінат виробничих підприємств» відремонтували поріг біля входу до школи. 

Василь Луценко, заступник директора з навчально-виховної роботи Милорадівської ЗОШ 

- Вони були дійсно аварійні, розвалені. Постійно підфарбовувалися, підмазувалися. І Сергій Васильович першим своїм досвідченим оком, побачивши ці пороги, сказав: «Давайте, зробимо». Дійсно, вони нам необхідні були, вони й як пандуси використовувалися.

Сергій Іващенко, директор БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Ми, як підприємство, будівельники, яким небайдуже життя нашої громади та області, ми також долучаємось до таких програм, як допомога школам.

Із Днем знань учнів Милорадівської школи привітав головний інженер будівельної компанії «Комбінат виробничих підприємств» Іван Боднар.

Іван Боднар, головний інженер БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Цей день завжди особливий, урочистий і хвилюючий. Адже саме з нього починається незвіданий, цікавий й водночас нелегкий шлях до пізнання. До нових звершень. А від нашої будівельної компанії ми даруємо малечі солодощі.

Це Пальчиківський навчально-виховний комплекс. Для нього «Комбінат виробничих підприємств» подарував нові меблі.

Людмила Борблик, голова батьківського комітету Пальчиківської НВК 

- Батьківський комітет Пальчиківського НВК щиро висловлює подяку Іващенку Сергію Васильовичу за подаровані нам кольорові сучасні меблі для наших діток.

Ангеліна Борблик, учениця Пальчиківської НВК

- Мені подобається меблі, бо вони кольорові. Вони дають нам радість. Всім в класі!

Серед подарованих меблів є шафи для зберігання одягу учнів та шафи для навчальних матеріалів.

Стрічка новин