Всоте аграрна академія відкрила двері першокурсникам

Всоте аграрна академія відкрила двері першокурсникам

Цього року лави студентів повнило майже 2000 хлопців та дівчат. Новоспечених студентів бакалаврату та магістратури частували українським короваєм та закликали продовжувати аграрну славу Полтавського регіону.

Такою урочистою ходою крокують першокурсники на чолі зі своїми деканами до головного входу Полтавської державної аграрної академії. Тут їх вже зустрічає ректор Валентина Аранчій та поважні гості.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Мені дуже приємно, що нас обрала така кількість дітей. Це близько 2 тисяч, а якщо точно – 1900 абітурієнтів стали студентами ПДАА.

Після привітальних слів на знак посвяти першокурсникам Полтавської державної аграрної академії ректор вручила символи студентства - заліковку та студентський квиток. І вже як повноправних членів студентської родини Полтавської державної аграрної академії новоспечених першокурсників привітали колишні випускники вишу, а нині – знані на Полтавщині та в Україні почесні гості заходу.

Олександр Глазов, випускник ПДАА

- Першачкам хочу побажати, щоб вони використовували всі можливості, які наявні в аграрній академії. Аграрна академія – це платформа можливостей, реалізації мрій і, як говориться, «Тут починається завтрашній день».

- У цих студентів є велике майбутнє. Тому що сільськогосподарська галузь і наша аграрна держава потребує фахових спеціалістів. Ми повинні стати лідером сільськогосподарського виробництва у світі.

Першокурсники ж зізнаються: Полтавську державну аграрну академію обирали серцем. Їх підкупила своїми рейтингами, відгуками та можливістю навчатися за кордоном.

Ірина Калашник, першокурсниця ПДАА

- В школі я вирішила поступати сюди, тому що мені подобається знати багато мов. Я поступила на філологію.

Свою дорогу відтепер як студенти Полтавської державної аграрної академії першокурсники розпочнуть вже з цього дня на перших у своєму житті лекціях.

Стрічка новин