Підприємці міста провели в парку «Перемога» City Fest

City Fest. Таку назву отримав цьогорічний захід до Дня підприємця. Участь у ньому взяли близко 80 полтавських організацій. Святкували у парку «Перемога». Для гостей провели майстер-класи, концерт, змагання та інші розваги.

Марина Покшіна, кореспондент

- Тут, у парку «Перемога», розгорнувся так званий «City Fest» просто під відкритим небом. Він у Полтаві проводиться вперше. Тут свою продукцію сьогодні представили близько вісімдесяти підприємств міста.

Зібралися в парку всі існуючі види підприємст у Полтаві. Поділені вони на різні локації за галузями: ресторанний, туристичний, художні промисли та навіть розваги. Серед них свою діяльність представляє майстриня Олена Калініченко. Вона близько п'яти років займається виготовленням зефіру в домашніх умовах. Жінка ділиться: надихнула на це її донечка. Саме для неї Олена і почала готувати ці солодощі. 

Олена Калініченко, майстриня з виготовлення зефіру

- Ми продаємо та виробляємо самі натуральний зефір. Усе робиться із натуральних інгредієнтів. Це найсмачніший, найкорисніший десерт, яким можна пригостити і найменших діток, годуючих матерів, і самих себе, коханих. А також наш зефір – це найкращий подарунок, який можна зробити найріднішим людям.

Далі від столу із зефіром свій товар розкладає Юлія Галаган. Вона – майстриня з виготовлення мила та шампунів з натуральних інгредієнтів. Зізнається: ідея цим займатися виникла не так давно. Почала його робити після повернення з країн Європи. 

Юлія Галаган, майстриня з виготовлення натурального мила

- Мило виготовляється різними способами. Я готую натуральне мило «з нуля», воно називається «з нуля». Існує два способи: холодний і гарячий спосіб. Змішується лужний розчин, приготовлений на відварах або на гідролатах трав із рослинними оліями. Відбувається процес омилення, таким чином утворюється мило.

Одна з організаторів свята до Дня підприємця – заступниця директора Полтавського міського парку культури та відпочинку «Перемога» Катерина Бабіч. Вона ділиться: святкування у такий спосіб обрали для того, щоб наблизити полтавців до підприємців нашого міста. Щоб ті й ті могли, так би мовити, особисто познайомитися.

Катерина Бабіч, заступниця директора Полтавського міського парку «Перемога»

- Сьогодні весь парк – у острівцях підприємців, які повинні поринути в атмосферу свята. Чому? Коли для підприємця свято? Коли навколо них багато гостей, кому цікава їхня справа. Тому сьогодні це – від адміністративних локацій, там, де в нас форум, там, де в нас будуть нагородження, де буде адміністративна частина, розважальних куча локацій, є і спортивні локації.

Окрім торгівлі, для полтавців та гостей міста були й майстер-класи. Свято тривало аж до вечора.

Стрічка новин