До нового року у Полтаві мають облаштувати чотири нові зупинки

Дві з них  – у районі Браїлки, третя – «Майдан Незалежності» по вулиці Соборності, четверта – поблизу Юридичної академії на Першотравневому проспекті.

Зупинки у мікрорайоні «Браїлки» планують назвати «Тринадцята школа» та «Вулиця Марії Башкірцевої». Якщо відповідне рішення підтримають члени виконкому, їх розташують на вулиці Гожулівській. Громадський транспорт тут нині їздить по вулиці Маршала Бірюзова, прямуючи у район заводу ГРЛ. Зараз ця схема неактуальна, адже колись могутній завод нині фактично не працює, говорить ініціатор проекту Вадим Ямщиков. Розповів депутат і про бачення майбутнього руху транспорту.

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Він або їде по бульвару Нестерова і по Новозаводській повертає назад і їде в Центр, або ми пропрацьовуємо ще такий випадок, щоб захопити ще частину Рибців, тому що там теж проблема з громадським транспортом.

По Гожулівській планують запустити п’ять експериментальних маршруток «Огнівка-ГРЛ», які будуть їхати через центр. Ідею підтримали начальник транспортного відділу Євгеній Якуба та заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. 

Євгеній Якуба, начальник відділу з питань транспортних перевезень

- Для мешканців, звичайно, це важливо, це зручність. Безумовно, краще буде, коли по Гожулянській буде зупинка, люди можуть з неї поїхати в необхідну частину міста, чим йти до Новозаводської та тої, що біля ГРЛ.

Третя зупинка має з’явитись на Першотравневому, 13, біля Юридичної академії. А четверта – по вулиці Соборності, 41 під назвою «Майдан Незалежності». 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- І четверта зупинка – це в центрі – до мене багато зверталось мешканців. На зустрічах з людьми, коли я спілкувався, вони звернулись до мене з проханням відновити там зупинку, яка дуже давно там була. Тож вирішили зробити там зупинку Незалежності, тільки в сторону центру.

Як тільки рішення про зупинки остаточно затвердять на виконавчому комітеті, обіцяють перейти до етапу проектування.

Стрічка новин