Чим молоді запам'яталося літо-2019

Літо – це море сонця, світла, тепла. За останніми даними фахівців, тривалість літа в Україні збільшилася на тиждень – до 124 днів. Тобто, до чотирьох місяців. В останній день цієї гарячої пори року наші журналісти поцікавилися в людей, чим їм запам'ятався літній сезон-2019.

Літо – це коли нічого не хочеться і хочеться всього й одразу. Літо – це крапелька неба в долонях, крапелька світла на віях. І крапелька незабутнього життя. У кожного з нас воно своє і особливе, важливе і неповторне.

Тетяна Лемешко, журналіст

- Чим запам'яталося українцям літо, дивіться далі.

Микола Кучерявий, студмер Києва

- Якщо говорити про початок літа, то червень я акцентував саме на закінченні університету і вже перехід на новий рівень. Липень запам'ятався тим, що мене обрали студмером Києва. І це також одна із таких чудових подій не тільки літа для мене, а й у всьому житті. І в серпні літо вже підбиває підсумки студентським фестивалем.

Людмила Волошина, правозахисниця

- Цього літа я в Херсонській області вже вдруге. І мені запам'яталося моїми враженнями від Левійського озера. Я вперше побувала на рожевому озері. І ще звозила на оздоровлення маму. Але найбільше досягнення цього літа - те, що я навчила її плавати. Тільки завдяки цьому морю я навчила людину не боятися води. Навіть я цим пишаюся, мама також пишається. І взагалі, купа вражень!

відпочивальниця

- Ми відпочиваємо в Лазурному. Дуже тепле море. Хотіла б привітати наших захисників, що вони захищають нас, що ми так чудово відпочиваємо і насолоджуємся сонцем, небом, берегом пляжа. Дуже велике їм дякуємо, і всього їм самого найкращого.

І от, останній літній день, а завтра зранку прийде осінь. У кожного, наче кадри фотоплівки, зринуть спогади про відпочинок, друзів, нові враження та місця, де вдалося побувати і з ким познайомитися. 

Пам'ятаєте улюблене завдання вчителів? Щоб діти написали твір на тему, як вони провели літо. Тож кожному є що занотувати в свою особисту скарбничку неповторних моментів.

Стрічка новин