«Прощай, літо, здрастуй, школо»

У Подільському районі пройшов традиційний дитячий концерт. На свято запросили дітей пільгових категорій. Кожен отримав солодощі, одяг та... позитивні емоції.

В актовій залі Подільського райвиконкому – дитяче свято. Сміх малечі чутно з самого порогу. Близько ста маленьких полтавців зібрались на концерт. І хоча свято приурочене до Дня знань, діти з радістю діляться враженнями з відпочинку.

Анастасія Полийвода, завітала на свято

- Мені дуже було добре в селі. Я ходила на річку та гуляла з друзями.

Олександра Мінаєва, завітала на свято

- Я з'їздила на море, гуляла та робила математику. 

Прощатися з літом, зізнається малеча, завжди сумно, тому Подільський район завжди готовий підбадьорити малечу. Для цього для своїх найменших мешканців вони підготували концертну програму, солодощі та акцію «Кожній дитині – по одежині». Допомагали у підготовці заходу небайдужі полтавці.

Віталій Шинкарьов, депутат Подільської районної у м.Полтава ради

- Цей захід проходить під егідою Подільської райради. Хотів би подякувати депутатському корпусу, працівникам виконкому, які завжди долучаються до проведення цих свят. Надають нам приміщення і всіляко допомагають в підготовці цих свят.

Начальник районної служби у справах дітей Лідія Соловйова запевняє: діти настільки звикли до таких частувань, що чекати їх починають заздалегідь. Щороку у районі їх готують до всіх найважливіших календарних та дитячих свят.

Лідія Соловйова, начальник Служби у справах дітей Подільського РВК

- Контингент діток різний. Є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних родин, соціально незахищені. Яке ж це свято без смаколиків, без пісень, танців, так що гуляємо по повній. 

Дорослих та маленьких гостей вітали дитячі колективи шкіл району.

А по завершенню концерту на подвір'ї на дітей вже чекав ретро-автомобіль із золотою каретою.

Стрічка новин