В парку «Перемога» відбулося свято для дітей

В рамках акції «Збери портфель дитині» у парку «Перемога» волонтери провели свято для дітей. Перед початком навчального року організували різноманітні веселощі, танці, конкурси. Сюди ж можна було принести й канцелярське приладдя.

Полтавка Людмила з 3-х річною донькою Маргаритою часто відвідують подібні свята для дітей. В основному заздалегідь знають про захід, який відбудеться. Цього разу потрапили до парку «Перемога» випадково. Тому канцелярські вироби з собою не принесли. Проте, допомогли фінансово. 

Людмила Безнос, полтавка

- Атмосфера дуже гарна, позитивна. Діти на гарних емоціях, дітям весело, танцюють. Моя дитина дуже задоволена.

Альона хворіє на ДЦП. Дівчина дуже полюбляє спілкуватися. З нею часто гуляє на свіжому повітрі хрещена мама. 

Альона, полтавка

- Відвідуємо по можливості. А взагалі гарне проведення часу. Нам подобається.

В рамках акції «Збери портфель дитині» волонтери влаштували свято для дітей перед початком 1-го вересня. Акція триває місяць. За цей час було зібрано 300 зошитів, 600 ручок, фарби, папки, рюкзаки тощо. 

Тетяна Безотосна, координатор волонтерського центру Poltava Volunteer Community

- Ми збираємо для дітей з малозабезпечених родин, родин, в яких є складні обставини. В нас є багатодітні родини, де 5-ро і більше дітей. Є родини, де діти з обмеженими можливостями і діти з єврейської общини.

Дівчат з Арт-студії «Браво» запросили в ролі аніматорів для того, аби погратися з дітками, зробити свято захоплюючим, цікавим. Даша, Маргарита та Маша обожнюють дітей, тому їх часто запрошують на такі події. 

Даша Шакалій, аніматор 

- Саме в роботі з дітками я зможу себе знайти, реалізувати. А також це може стати моєю майбутньою професією, й це мені дуже подобається.

Маргарита Бивальцева, аніматор

- Займаюся цим вже років 6. Мені подобається взаємодіяти з дітками, дарувати їм позитивні емоції. Тобто, бачити на їх обличчях посмішку. Тоді разом з ними хочеться порадіти.

Марія Прохорова, аніматор

- Дітей полюбляю з дитинства. Надзвичайно люблю, як вони себе поводять. Вони надзвичайно позитивні, це надзвичайна атмосфера.

Для дітей провели майстер-клас з виготовлення пляшечки бажань, різноманітні ігри, конкурс малюнку на асфальті.

Стрічка новин