До навчання готові

У цьому переконані й директори навчальних закладів, і комісія. Останння у складі депутатів міської ради, заступників міського голови об'їхали школи міста, де проводилися капітальні ремонти.

Спершу директор Полтавської загальноосвітноьї школи №4 Ірина Полтавець разом із керівником Управління капітального будівництва міськвиконкому Володимиром Годнею показують членам комісії приміщення їдальні. Тут повністю відремонтована підлога та переоснащена сантехніка. Далі – кухня. Як пояснює директорка закладу: тут також зроблений капітальний ремонт. Тут також нова витяжка та газова плита. Підлога на всьому першому поверсі відремонтована. Показали і кабінет Нової української школи. Він також в ідеальному стані.

Ірина Полтавець, директор Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

- Деякі види робіт ще тривають, але суттєво вони не вплинуть на організацію освітнього процесу, який розпочнеться у нас з понеділка. Ми готові до навчального року. Ми дуже щасливі, що у нас відбувся цей капітальний ремонт, тому що ми його давно чекали і до нього готувалися.

Станом на сьогодні ремонт фасаду Полтавської загальноосвітньої школи №4 лише завершується. Тут закінчуються роботи і на покрівлі. Утім, це ніяк не вплине на освітній процес, переконують члени комісії. 

А це – фасад Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. Котляревського. Ремонтні роботи тут також завершуються. У цьому закладі облаштували також їдальню, кухню та спортивну залу.  

Олег Бєлоножко, депутат Полтавської міської ради

- Будемо спілкуватися з підрядниками, щоб вони у стислий термін закінчили ті роботи, які вони розпочали, і все це було зроблено у графік. І хочу сказати, що усі школи до освітнього процесу готові. Більше уваги зараз будемо приділяти тим подіям, які сколихнули нашу Україну, – це, на жаль, трагічні події, які пов'язані з пожежами. Тому більше уваги будемо приділяти наявності та встановленню пожежної сигналізації і спостережної по школах.

За словами заступника Полтавського міського голови Світлани Нестулі, у цьому році ремонтні роботи проводили у тих закладах, які його потребували вже давно. 

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- У цьому році на галузь освіти, загалом, на ремонтні роботи виділено 121 млн гривень. 66 млн – через Управління капітального будівництва, і 54 «із хвостиком» млн – через Управління освіти. Кошти виділені на капітальні ремонти. Були проведені капітальні ремонти із заміною віконних блоків, дверей, ведуться ремонти дахів.

Загалом, за словами Світлани Нестулі, проведені також ремонтні роботи фасадів, спортивних залів та підлоги. Вона зауважує: зроблено чимало, але і є що вдосконалювати. Додає: разом з депутатським корпусом, владою та адміністрацією шкіл будуть визначати пріоритет. І те, що найнагальніше, будуть вирішувати першочергово. 

Стрічка новин