Верховна Рада дев'ятого скликання почала працювати

Сьогодні новообрані народні депутати присягли на вірність Україні. На честь цього відбулося урочисте засідання. 

Урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди складання присяги народними депутатами. Відкрив його Голова Верховної Ради України восьмого скликання Андрій Парубій. О 10 ранку в сесійній залі, у виконанні хору, прозвучав Державний Гімн України. Після присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України.

Тут 422 новообраних депутати, президент України Володимир Зеленський, нардепи попередніх скликань, члени Уряду, представники духовенства, дипломатичного корпусу та офіційні іноземні делегації. Засвідчують момент початку роботи нового Парламенту сотні телеоператорів. За регламентом, для зачитування тексту присяги Голова Верховної Ради України восьмого скликання Андрій Парубій запросив на трибуну найстаршого за віком народного депутата України.

Церемонія ж підписання присяги відбулася у кулуарах другого поверху. Тут новоспечені депутати вишикувались в чергу. Вони підписали текст присяги та кожен отримав посвідчення, карточку для голосування та депутатський значок. Депутат від партії Слуга Народу розповів: першим законопроектом, за який голосуватимуть сьогодні, буде зняття недоторканності.

Стрічка новин