В озері на Полтавщині продовжує гинути риба

В озері на Полтавщині продовжує гинути риба

Місцеві жителі Кременчука занепокоєні станом озера, адже влада давно обіцяла організувати 15 фонтанчиків, точніше голова Міського саду, який тепер вже забув про свої слова.

 Але риба продовжує гинути, тому питанням треба займатися вже зараз. Про це повідомляє інтернет-видання pl.oblast.online.

Керівництво об’єкта проявляє недбалість, хоча люди кожного дня скаржаться на стан води в місцевому озері. Міські жителі впевнені, що з водою щось не так. Окрім цього значно знизився її рівень, бо в деяких містах риба плаває прямо на поверхні озера.

Також помітно, що на території водоймища плаває багато сміття: непотріб, засохла трава та інші відходи. Але головною проблемою залишає недостатній рівень кисню у воді, тому і гине риба.

Нагадаємо, що новий очільник Міського саду Віталій Дедюрін пообіцяв побудувати 15 нових фонтанчиків для аерації води, але зараз з’явилося лише два. І це не дивно, адже Дедюрін постійно попадає в скандали, а якість його роботи як директора не викликає у людей ніяких добрих емоцій.

Стрічка новин