У Полтаві суд пом’якшив міру запобіжного заходу прокурору

Його затримали на хабарі у $1000.

Київський райсуд Полтави змінив міру запобіжного заходу полтавському прокурору, який за хабар обіцяв допомогти уникнути покарання підозрюваному у викраденні людини. Суддя змінив заставу на особисте зобов’язання.

  • 12 серпня 2019 року Київський районний суд Полтави пом’якшив міру запобіжного заходу прокурору Антону Чулкову, якого у вересні минулого року затримали на хабарі у $1000. Суддя Ольга Логвінова замінила тримання під вартою з можливістю внесення застави на особисте зобов’язання. 
  • 8 вересня 2018 року прокуратура Полтавської області спільно зі співробітниками СБУ затримала на неправомірній вигоді $1000 прокурора Полтавської місцевої прокуратури. Вказані кошти прокурор отримав за не притягнення громадянина до кримінальної відповідальності.
  • 9 вересня Антону Чулкову повідомили про підозру, а 10 вересня суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою з альтернативою внесення 147,3 тис. грн застави.

У серпні 2019-го захисник підозрюваного подав клопотання про зміну запобіжного заходу. Аргументував це тим, що в матеріалах кримінального провадження відсутні факти отримання Чулковим неправомірної вигоди. Крім того, наразі він втратив роботу, а з 25 березня 2019-го має другу групу інвалідності, яка пов’язана із неврологічними захворюваннями, та потребує лікування. Також на утриманні в Антона Чулкова перебувають його батьки пенсійного віку. Крім того, він має виплачувати кредит, що взяв у «ПриватБанку».

Суддя Ольга Логвінова задовольнила клопотання захисника — змінила міру запобіжного заходу на особисте зобов’язання та ухвалила повернути підозрюваному суму внесеної застави — 147280 грн.

Відповідно до матеріалів справи, прокурор Чулков отримав $1000 від підозрюваного у викраденні людини за непритягнення його до кримінальної відповідальності. В опублікованих документах міститься номер кримінального провадження, який, ймовірно, умисно вказується неправильно — в ньому не вистачає трьох цифр. Тому невідомим залишається, чи розслідується взагалі справа з викраденням людини та чи існує вона взагалі. Номер кримінального провадження у справі викрадення людини, ймовірно, умисно вказується неправильно, пише Ехо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію