У Полтаві затримали чоловіка, якого підозрюють у спробі зґвалтування 9-річної дитини

Подія сталася у доволі спокійному районі, на вулиці Сортувальній. За словами очевидців, дитина гралася у дворі, коли її потягнув у кущі чоловік. На щастя, крик дівчинки про допомогу почули сусіди й затримали ймовірного гвалтівника. Як відбувалося затримання та що загрожує цій особі, знає Юлія Хаврель.

- Отам футболка біла лежала і речі. Потім їх сусіди забрали. Ми довго не роздивлялись, ми через паркан, і побігли туди за ним.

Сергій Дворко та Роман Акулов – ті, хто брали участь у затриманні чоловіка, який, за їх словами, намагався зґвалтувати 9-річну дитину.

Сергій Дворко, полтавець

- Вчора ввечері я відпочивав в спальні, балкон в мене виходить на цю сторону, він був відкритий. Я почув якийсь галас. Подумав, що сусіди. Виглянув у вікно, бачу, чоловік бігає за хлопцем. Я побачив, що за тим, за ким він бігав, був роздягнутий. А потім почув слова, що він хотів зґвалтувати дівчинку. Я, довго не думаючи, вискочив сюди.

Роман Акулов, полтавець

- Ми почали все тут обшукувати, ці кущі. А далі сусід з того приватного сектору сказав, що він перестрибнув через паркан і десь тут ховається. Саме на цій дільниці ніхто не живе, тут і собак немає. Ми обійшли, залізли через паркан утрьох, і з ліхтариками почали обшукувати дільницю. Знайшли ми його у кущах.

Після того, як чоловіки затримали підозрюваного у спробі зґвалтування, вони викликали поліцію. Правоохоронці на місце події прибули за 4 хвилини. Під час затримання, розповідають, підозрюваний посміхався.

Євгеній Огордній, патрульний поліцейський

- Я думаю, якби ми пізніше приїхали, то тут би стався самосуд відносно нього. Прибувши сюди, ізолювали його до службового автомобіля та дочекалися слідчо-оперативної групи.

Ймовірним нападником виявився 41-річний місцевий мешканець. Сусіди його добре знають. За їх словами, він психічно неврівноважений.Тепер мешканці бояться відпускати на прогулянку своїх дітей.

місцева мешканка

- Його часто і густо бачила. І оце другий раз, дітей же виведемо, а він в чорній сорочці отак снує. Прибігає онучка, і друга дівчинка, і кажуть, що он дядя в чорній сорочці виглядає. То я свою не пускаю в оті навіть кущі гратися, хоч жара, хоч що.

Зараз цій особі повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Суд має встановити міру запобіжного заходу.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Раніше він судимий за злочини корисливої спрямованості. Окрім того, вчора в нього був проведений санкціонований обшук, під час якого вилучено предмет, схожий на гранату Ф1, а також запал до неї. По цьому факту також відкрито кримінальне провадження. Слідчі зараз працюють і в цьому напрямку.

Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожуватиме позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію