Серпневою конференцією вчителі розпочали новий навчальний рік

Захід пройшов у стінах Полтавської галереї мистецтв. Під час конференції педагоги підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили основні напрямки майбутньої діяльності.

Для школярів новий навчальний рік цього разу розпочнеться 2 вересня, для викладачів же — від сьогодні. Керівники закладів освіти міста зібрались на серпневу конференцію, яка пройшла у рамках педагогічного марафону «Зміни заради майбутнього». Її модератором виступив начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради Юрій Матвієнко.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Я думаю, що вся Полтава знає про ті показники, про ті досягнення, з якими освіта міста фінішувала в минулому навчальному році. Нам є чим пишатися. В цьому році в нас досягнень буде ще більше. Ми продовжуватимемо впроваджувати робототехніку, ми впровадимо найновітніші методи роботи з дітьми, впровадимо віртуальну реальність, доповнену реальність. Також ми готові на поглиблення міжнародних відносин. Ми будемо приймати педагогічні фестивалі, оновлюватимемо матеріально-технічну базу шкіл, зробимо ремонти. Тобто, ми будемо накопичувати.

Минулий і майбутній навчальні роки викладачі називають роками змін. Нагадаємо, у 2018 стартувала Нова Українська школа. Головне її завдання – розкрити потенціал та індивідуальність дитини, зазначила Світлана Нестуля.

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- Ми хочемо змінити, перш за все, політику стосовно школи. Школа не повинна бути музеєм знань, школа має стати лабораторією. Там, де діти зможуть, перш за все, досліджувати, зможуть аналізувати, зможуть розвивати свій креатив, свої таланти, і де вони зможуть реалізувати свій потенціал.

Крім розмов про досягнення та планів на майбутнє, на конференції відзначили і 25 представників педагогічних колективів. Одна з тих, хто отримала нагороду, – Надія Донос. Жінка вже багато років працює вчителем української мови та літератури. До змін, говорить, ставиться позитивно.

Надія Донос, вчитель української мови та літератури школи №18

- Діти змінюються, підходи змінюються, тому Нова Українська школа — це крок у майбутнє не тільки освітян, а й взагалі самого суспільства. По-іншому зараз вчити не можна.

З першою зміною в цьому навчальному році керівництво міста вже визначилось.

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- Ви знаєте, що для першокласників завжди на Перше вересня готувалися подарунки. Цього року відбудеться зміна в якому плані, подарунки першокласникам будуть всі обов'язково вручені, але яку зміну ми сьогодні зробили? Подарунки куплені за бюджетні кошти, а це податки усіх полтавців. Тобто, це означає, що всі полтавці вітають першокласників із їх першим робочим днем. Тому ми сьогодні не закликаємо депутатів, чиновників йти на перші дзвінки. Хай це свято відбудеться у домашньому колі, та хай одинадцятикласники, які востаннє сядуть за шкільні парти, подарують ці подарунки першокласникам.

Стрічка новин