У Карлівському районі на Полтавщині відзначили День села

Вітали місцевих керівники. Потім – святковий концерт від родини Май. Його організував заслужений працівник сільського господарства України, генеральний директор СТОВ «Світоч» Василь Кириченко. Такий подарунок він зробив людям, бо його підприємство знаходиться саме у Максимівці. По завершенню – святкова лотерея та смачна вечеря для всіх присутніх.

У Максимівському сільському будинку культури людно. Зібралися не лише місцеві та гості. Спершу всіх вітають керівники сільської ради. Першим на сцену виходить заслужений працівник сільського господарства України, генеральний директор СТОВ «Світоч» Василь Кириченко.

Василь Кириченко, ген. директор СТОВ «Світоч»

- Бажаю усім хорошого міцного здоров'я, хороших, так сказати, успіхів у роботі. Тим, хто на заслуженому відпочинку, хотів би, щоб почували себе комфортно, щоб у нашій державі, бажаю, відбулися все таки зміни, щоб пенсіонерам давали все таки пенсії, а працюючі отримували гідну зарплату за свою роботу. Вітаю всіх зі святом.

Наступним людей зі святом вітає Максимівський сільський голова Микола Черкаський.

Микола Черкаський, Максимівський сільський голова

- Вітаю вас із Днем Незалежності України, бажаю щастя, здоров'я, достатку вашим родинам. З Днем села, хай завжди буде нашій Максимівці комфортно.

Далі вітальні слова та концерт – від заслуженої артистки України Наталії Май. Співачка разом з родиною дарують пісні про родину, Україну та кохання. Привезла заслужена артистка України і маленького співака. Кирило Май лише починає свій творчий шлях. Утім, глядачі йому були дуже раді. 

По завершенню родина Май виконала пісню разом з дітками, присутніми в залі.

Анна Дмитришина, прийшла на свято

- Мені дуже сподобався концерт, це море вражень таких захопливих. «Супер» – так можна сказати. А від того, що я співала на сцені, просто драйв, можна так сказати. Це просто класно було – співати з народною артисткою на одній сцені. Я дуже вражена цим концертом і вдячна Василю Петровичу за те, що він дає можливість нам.

Далі – святкова лотерея. Організувала та провела її співзасновниця СТОВ «Світоч», старший менеджер з продажу Тетяна Кириченко.

- 50 кг пшениці, хороший мішок. І виграшний номер 113.

Окрім пшениці, гості отримували посуд, парасолі, цукор і навіть...свиней.

Тетяна Щирва, виграла свиню

- Ми сьогодні виграли порося, 10-ти кілограмове. Я навіть і не очікувала. Ну в принципі раді, враження від сьогоднішнього дня дуже великі.

По завершенню родина Кириченків усіх пригостила святковою вечерею та напоями. Куштували цього вечора, окрім традиційної каші, вареників та салатів і шашлик. 

Стрічка новин