Обов'язкове сортування сміття запровадять в українських готелях з жовтня

Обов'язкове сортування сміття запровадять в українських готелях з жовтня

З 1 жовтня цього року в Україні почнуть діяти нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проєктування готелів, в яких будуть передбачені обов’язкові вимоги стосовно облаштування сучасних систем роздільного сортування сміття при проєктуванні нових або реконструкції будівель готелів, що вже існують.

Пише Укрінформ

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє пресслужба відомства.

“Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Вона запроваджується з 1 жовтня при проєктуванні нових або реконструкції існуючих готелів. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи”,- наголосив Парцхаладзе.

Згідно з оновленими ДБН, у житлових і громадських приміщеннях готелів будуть передбачені системи роздільного сортування сміття, а також системи очищення від сміття і пилоприбирання. Максимальний вміст пилу має бути не більше ніж 0,15 міліграм на один квадратний метр.

Як відомо, державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг, що вже існують, відповідно до їх призначення.

Стрічка новин