У Петровському парку пройшов благодійний книжковий ярмарок

Зібрані кошти витратять на онкогематологічне відділення дитячої міської лікарні.

Парапет Петровського парку сьогодні перетворився на імпровізований прилавок. Тут – книги на будь-який смак та вік. Волонтери впевнені: навіть найприскіпливіших книголюбів вони зможуть задовольнити.

Олена Добряк, співорганізатор ярмарку

- Дуже багато в нас відгукнулось людей на цю акцію. Коли ми озвучили, що проходитиме ярмарка і потрібні книжки, дуже багато дитячої літератури в гарному та ідеальному стані приносили люди. Сьогодні, навіть, коли ми сюди приїхали, був завантажений вщент цілий автобус книжками. Тут і дитяча, і художня, і спеціальна якась література. Все більш-менш в гарному стані, є навіть нові та в ідеальному стані.

Всі зароблені кошти волонтери витратять на дитяче онкогематологічне відділення. Зараз там триває ремонт, вже зроблена маніпуляційна кімната та ігрова. Ще потрібно зробити палати, душову та в планах – закупівля вартісного апарату для пошуку вен у діток.

Зоя Ксьонз, волонтер

- Ми хочемо, щоб наші діти лікувалися в гідних умовах, і це просто необхідно для їхнього психічного здоров'я і нормального стану душі та тіла.

Люди на такий ярмарок реагували позитивно та охоче купляли книги.

Леся Костенко, завітала на ярмарок

- Ми з чоловіком, він зараз обирає дорослу літературу, зробимо одразу дві гарних справи: придбаємо дитячі книжки, в мене і діти є, і онучка вже малесенька, та підуть гроші, хоч і невеликі, підуть на ремонт онковідділення дитячого.

Павло, завітав на ярмарок

- Ми були сьогодні на покладанні й випадково побачили цю книжкову ярмарку. Ну не втрималися і купили декілька книжок.

Допомогти також можна, переказавши кошти на номер картки 5168 7427 2479 8222 на ім'я Марини Кольвашенко.

Стрічка новин