Замість військового параду – Хода Гідності

У Києві урочистості традиційно відбулися на Майдані Незалежності. Привітав країну і президент Володимир Зеленський. Цього року замість військового параду відбулася Хода Гідності за участю військовослужбовців та ветеранів АТО. Під час заходу Володимир Зеленський нагородив військових, нацгвардійців та прикордонників, які захищали державу. Вручив президент відзнаки і надзвичайникам, поліцейським, освітянам та спортсменам. Була там і наша знімальна група.

Святкування Дня Незалежності у Києві почалося з вшанування пам’яті загиблих на Алеї Героїв Небесної Сотні. О 9.30 сюди приїхав президент разом з дружиною. 

Далі Володимир та Олена Зеленські пішки прямують до Майдану Незалежності. Тут на урочистості вже очікують сотні киян та гостей міста. Вони вітають країну та один одного з річницею Незалежності. У цей день усі бажають миру та змін на краще.

кияни

- Щоб наша країна дійсно почала процвітати не на словах, а на справі. Ми варті того, аби жити краще. Хочеться вже миру.

Розпочала урочисту частину свята на Майдані співачка Тіна Кароль. У супроводі оркестру вона виконала Державний гімн України. Далі – Хода Гідності. А після до своїх співвітчизників звернувся президент України Володимир Зеленський. 

Після промови Володимир Зеленський нагородив державними відзнаками українських військових, спортсменів, надзвичайників, поліцейських та освітян. Офіційна частина святкувань завершилася об 11. А вже за пів години головною вулицею Києва відбувся «Марш захисників». 

Стрічка новин