В Художньому салоні – виставка художника з Гадяччини

«Рідна Полтавська земля» – персональна виставка, яка відкрилася у Художньому салоні до Дня Незалежності. Художник Володимир Перетятько з Гадяцького району вдруге демонструє полтавцям свої роботи.

Володимир Перетятько живе у селі Лютенька Гадяцького району. Працює за таким алгоритмом: їде в обрану точку, там виставляє етюдник, полотно та починає творити. Працює у жанрах пейзаж, натюрморт, портрет, інколи трапляється тематична композиція. Пише мастихіном, інколи використовує експресії. Говорить, що завдяки кольору можна знайти свій стиль, який характеризує конкретну особу. 

Володимир Перетятько, художник

- Ця виставка органічно пов’язана з моєю діяльністю, тому що я все таки працюю на рідній землі. Якщо брати тематику, то це краєвиди.

Письменниця Оксана Кравченко вперше побувала на виставці художника Володимира Перетятька у Полтаві. Роботами задоволена. Побачила динаміку, рух, експресію та емоції, які автор зміг передати на картині. 

Оксана Кравченко, письменниця

- Коли з’являються такі твори, які прославляють нашу землю, природу – це прекрасно. І це дає стимул не тільки творити художникам, мені, як письменниці. Це поштовх для моєї творчості теж.

Голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко говорить: Володимир працює самовіданно і в живописі, і в школі. 

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації НСХУ

- В День Прапора цікавий натюрморт з соняхами. Він концентрує, він привертає увагу. Й ми раді, що ця людина буде ще активніше працювати.

Стрічка новин