Забіг у вишиванках в Полтаві

150 жителів Полтавщини взяли участь у забігу у вишиванках. Він відбувся в Полтаві сьогодні. За словами організаторки Нелі Агапової, вік учасників – від двох до шістдесяти років. Переможці отримали дипломи та грошові винагороди у розмірі до трьохсот гривень.

Десята ранку. У парку «Перемоги» учасники забігу готуються до старту.

Дистанція забігу – два з половиною кілометри, каже організаторка заходу Неля Агапова. За її словами, захід готували близько двох тижнів. 

Неля Агапова, організатор забігу 

- У нас сьогодні у забігу взяли участь 150 осіб. В основному тут жителі міста Полтава, але є присутні із районних центрів Полтавської області: місто Лубни, Решетилівка, Машівка. Кожного призера ми відзначимо дипломом. Й на нього очікує грошовий приз в розмірі до трьохсот гривень.

Неля Агапова каже: вік учасників – від двох до шістдесяти років. Організаторка пояснює мету забігу у вишиванках: 

Неля Агапова, організатор забігу 

- Яскраво відсвяткувати День Незалежності. Підтримати це свято.

Серед чоловіків першим дистанцію подолав Олександр Маслак  із Лубен.

Олександр Маслак, переможець забігу

- Я лише на останніх трьохсот метрах забігу зміг відірватися від суперників, але на перемогу я був налаштований від самого початку забігу. Легкою атлетикою я займаюсь років 12. А саме до цього забігу почав готуватися десь за місяць – з початку серпня.

Олександр Маслак каже: про забіг у вишиванках дізнався з соціальних мереж.

Олександр Маслак, переможець забігу

- Так як я діючий спортсмен і патріот своєї країни, я не міг це свято відзначити по-іншому, як взяти участь у такому національному забігу.

Полтавка Світлана Міць у забігу посіла третє місце серед жінок. 

Світлана Міць, учасниця забігу

- Отримала кубок. Отримала сертифікат на 100 гривень. Подібне свято об`єднує людей! Й такі заходи потрібні. Тим паче, у День Незалежності України!

Захід тривав годину. Неля Агапова розповіла: вперше у Полтаві організували забіг у вишиванках на День Незалежності України саме в парку «Перемога». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію